bugün

http://haber.stargazete.c...ma-bosaniyor/haber-872621

"bu hatun da aldatılıyorsa..." dedirten olay.
Barbara palvin'e tercih edilmiştir.
allah doyursun gözünüzü aç gözlülük diye buna denir.
Allah marco'nun evine ateşler salsin.
E biz ölelim o zaman dedirten haber.
erkeklerin nemenem bişey olduğunu anlatır.

hoş, kafa boşsa ne kadar güzel olsa da bir yere kadar çekilir ama çeşitlilik dnasına işlenmişse erkeğin kütüphane gibi dolu, afrodit gibi güzel olsa da yetmez aldatılmamasına. aldatılıp aldatılmama erkeğin mayasına bakar.
Güzel kadınlarin yanındaki çirkin erkeklerin egolarinin tavan yapmasının bir sonucudur. Boylesine güzel bir karım var niye diğer kadınlar da beni istemesin ki düşüncesiyle gözlerini dışarıya dikerler. Ki güzel kadın yanındaki çirkin erkek, diğer kadınların gözünde çekicidir.
insanoğlunun doyumsuzluğunun kanıtlarından biridir.
Kezbanlara cesit cesit duygular yasatan olaydir.

Adriana lima dahi aldatiliyorsa bir kezban olarak ölene kadar susucak ve asla trip atmayacagim.
2 sene önce aldatıldığımda triplere girmiştim. vay efendim nasıl aldatır o kendini ne sanıyo da. Olum Adriana Lima aldatılıyor ya. Benim 5 kere falan daha aldatılmam lazım o zaman.
erkek milletinin doyumsuz olduğunu gösterir.

dünyanın isterse en güzel kadını olsun genel olarak tüm erkekler evli nişanlı ya da normal arkadaşlık olsun herhangi bir güzel kız gördüğü anda yelkenleri anında suya indirerek sevdiği insanı aldatabilir. bu oran kızlarda erkekler kadar olmasa bile onlarda\'da aldatma oranları bir hayli fazladır. (bkz: gönül bu aka da konar boka da)
en güzel kadının bile zamanla sıradanlastıgını gösteren olay. adriana lima ki dünyanın sayılı güzellerinden ama gelgelelim her sey elde edinceye kadar harikadır. kısaca en guzel kadın ulaşılmaz kadındır.
Adrian lima bekaretini sadece marco'ya vermiştir. ki bir işadamının 10 milyon dolar teklif ettiği söylentiler arasındadır. Marco nun bu yaptığı orospu çocukluğudur.
en iyisini bile sunsan pislikleşen erkek eylemidir. bir çok erkek böyledir.
bu olaya da hemen bayanlar tepki göstermiştir. (bkz: kadın dayanışması)
dünyada böyle adamlar da varya. ben daha ne diyeyim.
Aldatılma olasılığımızı çok çok arttıran olaydır. 'Ben de aldatıldım mı' diye düşünmemize bile izin vermez.
Boynuzun güzelliğe bakmadığını görmemize vesile olmuş aldatmadır. Orospu çocuğu marko. Şimdi kim bilir nasıl bir duygu içerisindedir güzelim kadın. ağlıyordur sessizce geceleri falan, kurban olurum. Ulan Adriana lima'nın bile aldatıldığı bu dünyada yaşamak çok anlamsız artık. Bilmiyorum.