bugün

tamam sakin ol ve derin nefes al adnan polat güzel bir istifa mektubu yaz ve gönüllerimizde taht kur.Senin içinde diyorum adnan sezgin sanki manavdan mandalina alıyorsun ne bu pazarlıklar hemde çok yetenekli olmayan adamlar için uzun uğraşlar veriyorsun seni özledik be haldun üstünel ama bu sefer seni başkan olarak görmek istiyoruz bu arada mehmet helvacıyıda açıklamalarından dolayı tebrik ediyorum mert bir insanmış.
(bkz: yarrak affedersin)
(bkz: tükürdüğünü yalamak)
gsye bu kadar hizmetlerinin meyvelerini toplamak.
adnan polat'ın amacı zaten belli fakat mehmet helvacı'nın planı apaçık ortadadır ve baya bir ilginçtir. biraz uzun fakat okursanız şu an ki yönetimin tamamen çürük ve mehmet helvacı'nın neden erken seçim istediğini görürsünüz. http://www.turkspor.net/default.asp?o=1&id=63516.
zaman kazanmaktır.yok futbola yoğunlaşamadım,şimdi yoğunlaşacagım siz asıl şimdi görün beni gibi saçma sapan laflar.yahu futbolla uğraşamadın tamam diyelim hadi ama şu serdar özkan,gökhan zan'dan futbolcu olmayacağını anlayamayacak kadardamı futbolla ugraşamadın.

mehmet helvacı satıcı,seni sattı ihanet etti tu kaka diyelim hadi kardeşim dediğin haldun üstüneldemi satıcıydı,cemal özgörkeydemi,hakan şükür,hakan ünsaldamı,abdurrahim albayraktamı(albayrağı nasıl sattığını çok iyi biliyoruz) satıcıydı.

adnan polat taraftarın gözünde bitmiştir nokta.
kızlara hava atmak.
adnan polat yaptığı son açıklamasında birde şunu eklemiş "ben sadece taraftar istifa etmemi isterse istifa ederim" demiş.taraftarın bunu demediği maç mı kaldı stad açılışında bile bu sesler yükseldi.
taraftarın amacı neyse adnan polat ın amacı da odur. sen değil miydin adnan polat bizi kurtar diyen adnan polat değil miydi galatasarayı bataklıktan kurtaran. tabi sıcacık koltuklarda eleştirmek kolay. belki adnan ın amacı diyenlerin yarısı maça gitmeyen cefa çekmeyen taraftar...
ben 20:45 zamanında herkes gibi adnan polat'ı severdim. fakat bu stad açılışından sonra ıslıklayan taraftarları tek tek bulup stada sokmuycam demesi ve bugün çıkıp taraftarlar olmazsa takım olmaz demesi bendeki bütün sevgisini bitirdi. git artık git...*
(bkz: bunun adı ihanettir)