bugün

erdoğan'dan kendilerine bir şey çıkaramayan aciz kemalistler'in sığındığı haberdir.bu haberle kesin seçimi kazanır chp.
muhafazakarlıkla gayet bağdaştırılabilecek durum. adnan menderes'in yükselişinin ve iktidara gelişinin en büyün nedeni dindir. o dönemin tarikatları, cemaatleri ve din adamı sayılan kişileri hep adnan menderes'i desteklemiştir.

ayrıca kendisinin icraatlarının büyük bir kısmı da din ile alakalıdır, camii yaptırmak, kuran kursu açmak, ezanı yeniden arapça okutturmak, kamuoyunda dinsiz addedilen kurumları kapatmak.

bu adam söylemleriyle, yaptıklarıyla gayette muhafazakardır. yani bir insan ahlaksızlık yaptı diye onu muhafazakarlıktan aforoz etmekte ancak bir muhafazakarlık cinliğidir. gülünçtür.
doğru bir hareket değildir. adnan menderesi dindar zannetmek de yanlıştır, dindar olsa bile böyle bir olayı dindarlığı tanımlamak üzere kullanmak da yanlıştır. zsa zsa gabor atatürk e 15 yaşında kızlığımı verdim demişti..
gayri ahlaki bir durumdur. bir başbakan adına büyük skandaldır. ideolojisi fark etmez.
astınız, zehirledniz, yedirtmeyiz'ciler tarafından adnan menderes'in chp'li ilan edildiği haberdir.

bu denyolara annenize tecavüz ediliyor deseler annemiz değil ki deyip onlarda tecavüz eder.

bir kerede kendinizi eleştirebilin lan bir kere allahsızlar.
ölünün arkasında iftira atmak, çok mu zor ? Hem de türkiye gibi gündemde kalmak için herşeyin yapılabilceği bir yerde.
ülkesi tarafından asılmayı hak edecek bir başbakanın icraatlarından biri.
nerede mustafa kemaller , inönü kahramanı ismetler nerede bu osmanlıcı liberaller...
(bkz: emniyet müdürününün karısıyla aşk yaşayan başbakan)
(bkz: akp lilerin uğramadığı başlıklar)
muhafazakar ahlakın en güzel örneklerindendir. akp'liler de aynı zihniyetle pek övünür.
7- kemal de ssk'yı batırdı. eheh.

bunu unutmusum hatırlattılar sağolsunlar.
2. partisinin lideri kasetle giden ipne, ölüye saygısı olmayan şerefsiz insan düşüncesi.

3. mhp kasetlerini ne çabuk unuttunuz !!?!?!

4. keşke seni de sikseymiş menderes !!

5. batı ajanı şebbiha baas rejim. *

6. asmasan da saygı duy oç.

evet arkadaslar gerekli savunmaları yaptım dağılabiliriz. *
bitlis'e tayini çıkan kocasını kurtaran suzan sözen beyanatı.

http://haber.gazetevatan...._kurtardim/225679/1/Haber

"kocamı bitlis’e tayin etmişlerdi. bir arkadaşım da adnan bey’le temasımı temin etti. adnan bey beni aradı, geldi, bende kaldı, ertesi gün kocamın istanbul’da kalması sağlandı."

menderes'te fena müslümanmış ha.