bugün

ya avradını sikeyim "telefon konuğu" ne demek biri çıkıp anlatsın yhaaa. sene olmuş 2013 hala böyle başlıklar var. var da keyfimden mi var amına koyim zall yapsın şöyle karakter sınırlamasını 123, bak bakalım ben entry bile yazmadan ne başlıklar atıyorum.

şeyden bahsediyorum. hani hamur açarken ellerin unlanır ya, sonra yanlışlıkla göğüs uçlarına dokunursun yavaş yavaş. ihihihi. ondan bahsetmiyorum lan.

bir zamanlar beyaz izlerdik, okan izlerdik. işte onlarda çok sık rastlardık bu kevaşeye. sanki yatakta memintolarını yeni emikletmiş de mecburiyetten telefonla programa katılmış kibim hatunlar olurdu.

mıyy mııyyy mıyyy da mıyyy mıyy konuşup "peki oyunculuğa nasıl karar verdiniz" diye sorular sorarlardı. nasıl karar verecek amına koyim hatun taş kibim, kaya kibim. mecburen meşhur oluyor, meşhur olunca da otomatikman oyuncu oluyor. seninki de soru mu?

işte böyle adamda enerci menerci bırakmayan konuklardır. aksi gibi de bitmiyorlar amına koyim. bak yine dellendim, eve gidip yufka açayım ve biraz yaramazlık yapayım ihihih.

not: entry boyunca ağır harun abi oldum. abanma!