bugün

57 milyon dolara internette bir ada buldum ilk 10 yıl yapacaklarımi acikliyorum.
1-ada ülkesinin ismi çamlı koru olacaktir.
2-vatandaşlık hakkı kolay verilcek ilk 10 vatandaşıma 50 nin dolar vereceğim
3-adada ali ağaoğlu ile anlaşıp 5 bin kişilik 3 blok yan oluşan bir site yapacağım.
4-ilk 5 bin vatandaşımı bu siteye yerlestireceğim.
5- adamızda ibadethaneler isteğe göre derhal yapılıcaktır
6-devletimin için kurucu meclis açacağım yalnızca üniversite mezunları millet vekili olacaktir.
7-kurduğum devlete gelen insanlara minnettarlıktan dolayı ilk 10 sene ayda 2 bin dolar maaş vereceğim.
8-çamlı koru bilim akedemisinin temellerinin adanın kuzeyinde yapacağım ve bu inşaatı üstlenen toki olacaktır.
9-sert kanunlar olacaktır doğaya zarar verilmeyecek araba kullanılmayacak ulaşım atla ve bisikletle sağlanacaktır.
10-affıniza sığınarak adanın çorak kesimine bir avm açacağım fakat 2.sini açmayacağım
11-halkıma saygı göstereceğim dinlerinde özgür olmalarını sağlayacağım bu devlette zorlama olmadığını göstereceğim
12-adanin yerleşime açık tarafı kuzey ve batı olacaktır nufusumuz 20 bini geçmeyecek ilk 10 yıl güneyi ve doğu tarafını ormanlık alan yapacağım
13-ülkemiz kişibaşına 30 ağaç
düşecektir
14-refah düzeyi devlet hazinesinden sağlanıp vatandaşlarımın tümü 10 yıl sonunda isviçreyle aynı düzeye gelecektir.
15-ülkede mutlak monarşi olacaktır ve mecliste olacaktır meclis binası avm yaninda olacaktır
16-ülkenin doğusunda bir saray bulunuyor burada halkımıza kapalı olacaktır meclise benim bir müdehalim olmayacaktir burada namus ve şeref sözü veriyorum.
17-ileriki aylarda medyada duyuracağım vatandaş olmak isteyen herkezi beklerim.
18-yasadışı örgütler barındırılmayacaktır.

Vatandaş olmak isteyenler alta yazabilir en son liste halinde yazacağım

çamlı koruda bir gün buluşuruz.