bugün

(bkz: bi itü sözlük kadar olamadınız)
(bkz: küfürsüz sözlük mü olurmuş)
sözlükte yazılması gereken onca bilgi eksiği varken, herkesin uzman olduğu
"küfür dalı"nda bu denli istekli olunması şaşırtıcıdır. faydalı entry sayısı az olduğu için de dikkat çekiyor normal olarak..sanki bilgi denizinde yüzülüyor da tek eksiğimiz küfür..kıraathaneler bunun için ideal bi ortamdır. işin kolayına kaçıp yazılan 60 entrynin 40'ında küfür eden yeni yetmelerin safsatalarıdır. ama görünen o ki yapılacak pek bir şey de yoktur. "dava"larında pek bi inatçılardır.

not: burada dikkat çekilmeye çalışılan unsur
"aman ha küfür etmeyelim" değildir.. sadece hiçbir şey ifade etmeyen, zeka pırıltısı olmayan çiğ küfürlerin sol frame'in "ebesini zikmesi"dir.
küfür, hayatimizin bir parcasidir. iyidir kötüdür demiyorum, sadece günlük hayatin özellikle ülkemizde yerlesmis bir olgusudur. türk insani küfreder, herkes hayatinin bir döneminde agir ya da hafif, ciddi ya da öylesine bir küfür etmistir. bazisi küfür yerine 'agzina kirayim' demistir, bazisi da ana avrat düz gitmistir, gitmektedir.

küfrü bu yüzden su sözlük ve internet ortamindan da ayri tutmak mümkün degildir. ancak önemli olan baskasina hakaret etmemek ve olayi abartmamaktir. baskalarina zarar vermemelidir bu olay. (bkz: bence)
normal hayatta anlattığımız konuyu güçlendirmek için küfür kullanırız. yani küfür edildiği zaman meselenin ciddiyeti biraz daha fazla anlaşılır. ama bu bir kızgınlık ve de kendine hakim olamamanın neticesi olması gerekir.mesela gününde gelmemiş bir senetin sahibi aranınca: abi neden ödemediniz senedi çok alınıyorum ama yazık değil mi bana... gibi cümleler kurmak yerine
-ulan o senet akşama kadar gelmezse küllah yapar ananın ........

demek daha anlamlı olur...

meseleyi klavye başında entry girerken düşünecek olursak şahsım da küfür hatasına düşmektedir. ama hayatımda hiçbir bayanın yanında küfür etmediğim için ve burada bayanların da olduğunu düşünerek kendimden utanıyor ve de haya ediyorum. ayrıca sözlüğün kalitesini düşürdüğüm için de tüm küfür etmeyen arkadaşlardan özür diliyorum. bundan sonra da şu güzide buluşma noktamızın seviyesini düşürmemek için küfrü bırakıyorum. burası gündelik hayat değil. hitabeti düzgün olan bir insan küfür etmeden de gereken anlamı verir konuşmasına.
de siktirsinler gitsinler abuş oğulları dedirten insanlardır bunlar.
Bir o kadar şerefsiz, bir o kadar yandan yemiş fodullardır ayrıca.
temezollü foksibellerinden ise bahsetmek bile istenmeyecek kadar fancerzedellidirler de aynı zamanda.
Terbiyesiz şeyler... *mın düdükleri sizi...
(bkz: bu memlekette göte göt denir)
(bkz: siyasal konularda küfür etmek)
fikri olmadığı vakit kendini kaybedip küfür etmeye başlayan insan modeli.ne kadar insan denir orası tartışılır ama ne olursa olsun bu sözlüğe giren herkes 20 yaş üstü olacak diye birşey yoktur.buraya girilen her yazıda dikkatli olunmalıdır.sonra yarın evladım küfür ediyor diye gelirse bu küfür eden yazar kafasına sert bir odunla vuracağımı da açıkça buradan belirtiyorum.
dünyanın her yerinde insanlarla anlaşabilme yeteneğine sahip insan modelidir,zira ne sorarsanız sorun başka kelimeler bilmediği için küfürle cevap verecektir;
abiii,aç mısın?
heeeeee aq.
her cümlenin sonuna küfür ekleyenleride vardır. genelde cahil tiplerdir. kim cinsel içerikli kelimeler eden birisiyle görüşmek ister ki?
salt acizlikten mıdır bilmem ama bazen öyle bir istek dolar ki çaresizlikten, sıkışmışlıktan, sıkılmışlıktan bir anlık da olsa rahatlatır. bazen ihtiyaç olur hoş görülebilecek ölçüde.

uzun sözün kısası...
"sensiz bu okulu s*keyim."