bugün

rammstein dinlemiyordur.
pewdiepie'ın sevgili olma şansını kaybettiği kız yazık oldu pewdiepie'ımıza.
Benim büyük dedem o ya.
demet Akalın dinleyen yazardır sadece iş olsun diye ac dc dinleyen kız nickini almıştır.
küçük yazar.

Edit: küçük dediysek 23-24 ü vardır.
bir çok entry'mi açıktan beğenip bana birşeyler anlatmaya çalışan yazar.

senin bana gönlün var gibi gibi *
Benim de bazi entrylerimi begenmis yazardir.
her begendigimize gonul verseydik.
Keşke troll olsaydı dediğim yazar.

Olmalıydı..
Bu kadar çok gündemde kalmasına şaşırdığım yazar. Bunda kız olmasının büyük bir payı var çünkü sözlükte çoğu insan yokluk içinde. Sırf kız diye bu kadar ilgi görmesi sözlükteki seviyeyi göstermiştir. Olum manyak mısınız? Hayatınızda hiç mi kız arkadaşlarınız olmadı? Bu ne yapışkanlıktır.. Yok abi ya ben çok doğru, normal bir insanım ya da bu millet anormal. (bazıları)
barışma kararı aldık, artık aramızda bir sorun yok. bence en iyisi oldu; seni bilmiyorum da kim olursa olsun birileriyle aramın bozuk olması hiç mi hiç hoşuma gitmiyor, üzülüyorum.
egoist, şımarık bir adet yazar. (#26133658)
Son zamanlarda gittikçe artan değişik değişik kız tipleri.
Sol frame in olmazsa olmazlarından hergün en az bir kere gelir.
Hala adet döneminde çocuk doğurur gibi acı çeken kızdır.
şu aralar farkettim ki ben dostlarının hakkını veremeyen, tembel tenekelikte hususu aşmış, pis bir adamım. izmirli bu yazar kızımıza, şu ana kadar onu ne kadar çok sevdiğimi anlatma gayretine bile girmemişim, ama o bilir beni göt herifin teki olsam da hayırsız olsam da derinlerdedir ona olan sevgim. elma şekerim baş belam benim... allah da benim belamı versin; gerçi vermiş vereceği kadar ya, neyse...

sözlüktekiler onu pek tanımazlar, şımarık izmir kızı olarak bilirler oysa o sadece şımarık değil, gücüne ve kararlılığına, daima beni hep bi hayretler içinde kendine hayran bırakabilen, değer verdiklerine değerini hissettiren, izmire en yakışan, böyle pırıl pırıl kalbi olan, enerjisi hiç tükenmesin hep ışıl ışıl olsun dediğim ve beni benden alan elma şekerimdir. ne tanrıça'ya ne de başka kimseye ihtiyacı olmayan... zeki ve elma şekeri gibi kadın.

o bir elma şekeri.
iyi niyetli yardimsever bir yazar. Bulamadigim bir kitabi bana gonderme inceliginde bulundu. Ne yapip edip ben de istedigi kitabi ona bulacagim.. bu neseli kizi uzenin aklini alirim.
Kendisine çoooook çooook teşekkür ettiğim altın kalpli yazar. o biliyor.*
Sevilesi, şirin ve çoğu insan tarafından anlasilamayacak bir kişiliğe sahip yazardır.

Genel olarak sözlük ahalisi ile sorun yaşıyor, çünkü sözlük ahalisinin isteklerini karşılamıyor. Ee ne demişler kedi uzanamadigi ete mundar der. Iyidir, iyidir sadece çok yıpranmış psikolojikmen.
Yılbaşında kdjkk ile kokteyl yapacak seksi yazar. Memiktolu kdjkk ile elmacıklı ac dc bir araya gelince mıknatıs gibi beni de çekiyolla alıyorlar aralarına pinokyo okutup mişil mişil uyuyorlar.
karindesenjackinkizkardesi gibi at pazarı bebesi insanlarla iletişimini kesmesi gereken yazar. zira rock ın da bir felsefesi var biraz cool olun, vakur olun, apaçilerle arkadaşlık etmeyin. her boku da biz mi söyleyelim?
Minnoş lütfen nickaltındaki virüsleri kovar mısın. Kendi aramızda konuşamayacakmıyız şurada iki dakka, cık cık cık, Biri de çıkıp demiyor ki aga bu nedir.
Modlardan torpilli yazar şeysi çaylaklığı hep kısa sürer.
Efendim şimdi eğer böyle bir kız varsa yapılacak çok şey var demektir. Nimettir bu.

Öncelikle madem ac/dc dinliyoruz o zaman dans edeceksin hem bu güzel kızla kardeşim.
shaKe a leg şarkısıyla elinden tutup başını döndüreceksin.
Beline dolanıp bacaklarını okşayıp arkasına geçerek memelerini sıkacaksın, kalçalarına bastıracaksın. Penisini poposunun çatalına sürteceksin sonra.

Rock and Roll Ain't Noise Pollution şarkısı zaten ardından geliyor. O sırada dudaklarına yapışacaksın kızın. Oturtacaksın kucağına masaya bir yere. Sevişeceksin.

Ac/dc dineyen kızla ac/dc dinleyerek sevişebilmelisin çünkü.
Evet.
freud'un dediği gibi; bazen bir puro sadece purodur.
mutlu yıllar dilediğim yazar.
güncel Önemli Başlıklar