bugün

bilicanın emrenin ve meirelessin hareketlerinden sonra pek de üzerinde durulmaması gereken harekettir. tamam yanlıştır gereksizdir ama bir çukur kazma bir tekme savurma değildir.
hayatı 5 gün geriden takip eden insan evladı tespiti.

bu olay olalı, konuşalı, kınanalı, yerden yere vuralı çok oldu. bugün galatasaray'ı nasıl eleştirsem diye düşünüp bir halt bulamayınca geçmişe saranların son sancısı.
haberin devamında bate maçında raul meireles'e verilen gereksiz kırmızı kart yazısını okuyunca esas taraf nasıl tutulur gördük biz.
tek kelime ile ayıptır. bir gs li olarak insanların ekmekleriyle oynamanın kabul edilir yada affedilir bir yanının olmadığını düşünüyorum.
Hareket net kırmızı karttır lakin...

bu pozisyondan önce akhisarın bir net k. kartı vardı.

cenge gelmiş gibi diyen futbol cahilleri akhisar bld. spor'un ligin en sert futbolunu oynadığını bilmezler.

haber de zaten ne maksatla yapılmış belli.

geçiniz.
kırmızı kartlık bir hareketti. kırmızı kart verildi de itiraz eden bir galatasaray'lı mı oldu? maçtan sonra riera'nın bu hareketini savunan bir galatasaray'lı mı vardı? düpedüz hayvanlıktı yaptığı, adamın üzerinden atlamaya kalkmak başlıbaşına bir aptallıklıkken kasti olarak sırtına basması hayvanlığıydı.

ee biz bunu zaten kınadık, yerden yere vurduk. ne yapmamız lazım bundan sonra? yetki bizim elimizde mi?riera'ya ceza verildi de ünal aysal ve adamları tff binasını mı bastı? cezayı mı indirdi? ceza verilip verilmeyeceği henüz belli değil niye ceza verilmemiş gibi yaygara yapıyorsunuz?

şimdi bu riera'nın yaptığı bu hareketi savunun bir galatasaray'lı yokken siz niye bizlere çemkiriyorsunuz onu anlamıyorum ben.
bu ülkede ilk defa bir pozisyon 3 boyutlu gözlükler izlenildi, ilk defa bir hakemin verdiği karar ve ısrarla belirttiği bir hakaret özel gözlüklerle, bilmem ne kalitesi ekranlarla tekrar tekrar izlettirilip tüküren bir adam tükürülmemiş gibi gösterildi. benzer bir iddia melo içinde ortaya atılınca ortada ne gözlük vardı ne bilmem ne kalitesinde ekranlar. olduğu gibi izlenidi ve ceza verildi. hem de var olayan bir tükürüt yüzünden.

şimdi utanmadan görüntülerden bahsetmek yoksa biz verelim bik bik demek omurgasızlık olur.

ayıptır, azıcık yüzünüz kızarsın.
maalesef yaptığı hareketlerin savunulacak bir tarafı yok, birkaç haftadır resmen kırmızı kartı çağırıyor ve gaddarca hareketler yapıyor.
melo ile olan kavgasından sonra sanırım psikolojisi bozuldu, geçmişten beri riera'nın bu tarz hareketler yaptığına şahit olmamıştım, hatta kendisini çok sakin, sadece topunu oynamaya çalışan bir futbolcu olarak tanırdım ( varsa vukuatı paylaşın lütfen biz de öğrenmiş oluruz); gel gelelim adam bozdu kendini haydi hayırlısı.
aga kafanız mı iyi hukukta bile iyiniyet kavramı var. riera kasıtlı basmıyor orada. ki basmış olsa o eleman da oğuzhan zırtapozundan daha aşağı değildir kendini yerden yere vururdu.