bugün

Bir insanı şöyle başlıklar açmaya Ve bunların komik olduğunu zannettirmeye yönelten motivasyon nasıl bir şey acaba ya.

T: bir enişte.
enişte kafa adamsa sıkıntı olmayan durumdur. hem onun yerine başkası bassaydı daha mı iyi olurdu?
mizah anlayışı olmayanlar senaryo yazmasın amınakoyayım ya, ilkokul çocuğunun komikli hikaye diye uydurup arkadaşlarına anlatacağı şeyleri gelmiş burda anlatıyor adam.

t: çoluk çocuk eğlenmeliği.
Gün geçmiyor ki, erdemli duruş sergilemenin ne denli önemli bir meziyet olduğunu anlamamıza yardım edecek bir canlıyla karşılaşmayalım dedirten zavallı söylem.

Trol olmakla, edep yoksunu olmak arasındaki farkı idrak edebilen zeki insanlarla karşılaştır bizi eyy güzel Allah' ım!
Çook amin!
merhaba ben enişten. iyi bastım. evet.
bu tür şeyler toplumda gizli kalmalı ve dışavurulmamalı. bu bir kültür. yoksa enişten ablana çakıyor bu inkar edilemez bir gerçek fakat bunun dillendirilmesi hoş değil. sonuçta ablanın da cinsel istekleri oluyor, o da insan. tapu gibi devletten ben artık bunla seks yapacağım haberiniz olsun belgesi varken kimse bir şey diyemez.
Nikahtan bahsediyordur.
Bakacam olmasın o.
Behzat ç’de böyle bir sahne vardı. Bürodaki kılkuyruk sarışın polis, harun’un Bacısını kucağında hoplatıyordu. Bu duruma tanık olan Harun ne yapacağını bilemiyor müdahaleyle/boşvermişlik arasında bir karamsarlık yaşıyordu amk!

Edit: Ahan da buldum, hoplat aşkım! Ahahaha!
https://m.youtube.com/watch?v=MN7CIh-Jubc