bugün

Acun Ilıcalı nın Var mısın Yok musun adlı programına dünya ünlülerini getirmesi üzerine söylenebilecek bir söz.
uludağ üniversitesi bahar şenlikleri efsanelerinden biridir. fakat her ne hikmetse dönüp dolaşıp her sene şebnem ferah'ı getiriyorlar. *
tanım: konser afi$lerini görüp sevinen insanın vereceği tepki.
afi$lerini an itibariyle tüm istanbul sokaklarında görebileceğimiz konser, $öyle ki; http://img211.imageshack....php?image=13600585qc4.png .
tanım 2: temmuz ayında gerçekle$mesi planlanan konseri duyan genç söylemi.
eksi butonuna abanan canci$ler için sevindirici bi' haber.. { abie biz nirvana'yı sevmiyoruz yeaa beatles gelmeyecek mi sen ondan haber et} tarzı iç geçirmelerle eksi butonuna bastığınızı biliyorum canlarım, ah yoksa siz o kadar temiz kalplisiniz ki.

neyse demem o ki the beatles için çalı$malarım sürmekte yalnız yoko ono denen bi garip bi canlı var onu ikna edemiyoruz bed peace diye bir $ey tutturmu$ gidiyor, ama ben bunu yapacağım dostlarım sizin için bunu ba$aracağım haberlerimi bekleyin.
-abi seneye nirvana geliyormus
+nereye geliyomuş
-türkiye'ye
+vay amısına goyım yıllardır nirvanayı aradım lan ben.
-o nirvana değil abi.
+hassiktir.
tanım: gelecek sene nirvana'nın türkiye'de konser vermesine neşe içinde tepki göseren insan söylemi.

o kadar mesudum ki anlatamam canlarım, yine yataktan kalkmamın üstünden henüz 0,32 milisaniye geçmesiyle bilgisayarı açmam bir oldu. çe$itli bürokratlarla, diplomatlarla, organizatorlerle yaptığım deruni pasla$malar ve fikir teatrileri sonucunda gelecek sene nirvana'nın türkiye'ye gelecek oldugu haberini krayziboi21mist@ibneyiz.biz adresime dü$en maille size duyurmu$ oluyorum.

evet yıllardır beklenen nirvana gelecek sene temmuz ayında türkiye'de!

yeri geldi sizi için devrimin en ba$ta gideni, yeri geldi haklarınızın savunucusu ve yeri geldi yıllardır beklediğiniz arzuladığınız grubu canlı izleme fırsatı yaratan bir organizator oldum. peki ne için canlar? hergun kızlardan gelen negzel yazıyorsun sevi$elim mi mesajları için mi, tabi ki hayır hepsi siz uludag sozluk yazarlarının mutluluğu için.

bu arada konser recep tayyip erdoğan stadında olacak, bele$ten izlemek isteyenler için elimde balyozla bekleyeceğim.