1. 1.
  tanım: gelecek sene nirvana'nın türkiye'de konser vermesine neşe içinde tepki göseren insan söylemi.

  o kadar mesudum ki anlatamam canlarım, yine yataktan kalkmamın üstünden henüz 0,32 milisaniye geçmesiyle bilgisayarı açmam bir oldu. çe$itli bürokratlarla, diplomatlarla, organizatorlerle yaptığım deruni pasla$malar ve fikir teatrileri sonucunda gelecek sene nirvana'nın türkiye'ye gelecek oldugu haberini krayziboi21mist@ibneyiz.biz adresime dü$en maille size duyurmu$ oluyorum.

  evet yıllardır beklenen nirvana gelecek sene temmuz ayında türkiye'de!

  yeri geldi sizi için devrimin en ba$ta gideni, yeri geldi haklarınızın savunucusu ve yeri geldi yıllardır beklediğiniz arzuladığınız grubu canlı izleme fırsatı yaratan bir organizator oldum. peki ne için canlar? hergun kızlardan gelen negzel yazıyorsun sevi$elim mi mesajları için mi, tabi ki hayır hepsi siz uludag sozluk yazarlarının mutluluğu için.

  bu arada konser recep tayyip erdoğan stadında olacak, bele$ten izlemek isteyenler için elimde balyozla bekleyeceğim.
  -4 ... ucuzkenar ucgen
 2. 2.
  -abi seneye nirvana geliyormus
  +nereye geliyomuş
  -türkiye'ye
  +vay amısına goyım yıllardır nirvanayı aradım lan ben.
  -o nirvana değil abi.
  +hassiktir.
  3 -1 ... samedey
 3. 3.
  tanım 2: temmuz ayında gerçekle$mesi planlanan konseri duyan genç söylemi.
  eksi butonuna abanan canci$ler için sevindirici bi' haber.. { abie biz nirvana'yı sevmiyoruz yeaa beatles gelmeyecek mi sen ondan haber et} tarzı iç geçirmelerle eksi butonuna bastığınızı biliyorum canlarım, ah yoksa siz o kadar temiz kalplisiniz ki.

  neyse demem o ki the beatles için çalı$malarım sürmekte yalnız yoko ono denen bi garip bi canlı var onu ikna edemiyoruz bed peace diye bir $ey tutturmu$ gidiyor, ama ben bunu yapacağım dostlarım sizin için bunu ba$aracağım haberlerimi bekleyin.
  -2 ... ucuzkenar ucgen
 4. 4.
  tanım: konser afi$lerini görüp sevinen insanın vereceği tepki.
  afi$lerini an itibariyle tüm istanbul sokaklarında görebileceğimiz konser, $öyle ki; http://img211.imageshack....php?image=13600585qc4.png .
  1 ... ucuzkenar ucgen
 5. 5.
  uludağ üniversitesi bahar şenlikleri efsanelerinden biridir. fakat her ne hikmetse dönüp dolaşıp her sene şebnem ferah'ı getiriyorlar. *
  -1 ... stalker
 6. 6.
  Acun Ilıcalı nın Var mısın Yok musun adlı programına dünya ünlülerini getirmesi üzerine söylenebilecek bir söz.
  ... molly