bugün

http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=249524

şükürler olsun sevgili sözlük takip edenleri, Öcalan imralı'da zehirlenmiyormuş.
Avrupa'dan rapor gelmiş.

yalnız perihan ablamızı çok rahatsız etmiş apo'nun durumu, bir el atalım olaya diyor.
ne dersiniz, atalım mı ?
okuduktan sonra bana "hasiktir" dedirtmiştir.çok saygıdeğer devletimiz kendi yarattığı canavarla başedemedi olan yine millete oldu,suçsuza oldu.bir insanın ya da hayvanın canını kendi zevki,nefsi için almış ve bunu emretmiş bir insan(bak insan diyorum kibarlık yapıyorum)diğer insanların arasında dolaşmamalı,insanları görmemeli bile.ormana bırakıp ölümüne terketmek lazım dicem ev yapa yapa orman kalmadı hepsi mera statüsüne geçti.öldürmeli dicem kendi kendimle çelişmeye gerek yok.koca dünyada hiçbirşey rahatsız etmedi de bir katilin rahatsızlığı mı rahatsız etti?aids olsam ona bulaşmam be kardeşim.bir insanın yüzü,bakışları bu kadar mı "ben insan değilim laaaağn" diye bağırır.perihan ablamızın bu yazısını da "yazacak birşey bulamadı öyle karaladı herakki" diyerek geçiştiriyor,yakınlarına sabır diliyoruz.
- günaydin aptullah
+ biji cici dici
- lan türkce konussana yarraam
+ artistlik yapma gardiyan, bak zehirlerim kendimi
- aman abi, gözünü seviyim. sonra ab bi tarafimizdan kan getirir. al su 2 porsiyon iskenderin, ayranin, coban salatan, ekmek kadayifin.
+ ohhh beee. deluxe otel mübarek. yemegim bitince de bir türk kahvesi yap. orta olsun.
- hemen abi
*
senden benden daha iyi yaşam koşullarıdır.güvenlik derdi yoktur.ekmek elden su göldendir.bu sosyal imkanlar görükle'de olsun herkes terörist olurdur.*
ölmesi zaten kurtuluşu olacağı ve geride kalan ibnelere gaz vereceği gerçeği göz önüne alındığında 7 yıldızlı otellere bile taş çıkartacak derecede konforlu olmasa bile hizmetin dorukta olduğu koşullardır.

türkiye o konuda zaten istim üstündeyken kalkıpda o ibnebaşını zehirlemez, aksine canlı tutmaya özen gösterir ki it'lerinin nasıl geberdiğini ve küçük düştüğünü, can korkusuyla nasıl teslim olup elemanlarını sattığını görsün diye. hani belki kahrolur koyar falan diye*
bir insanı baş tacı edebileceğiniz koşulları nasıl veriyorsanız bu adama da bunu yapıyorlardır. şüphesiz kendisi ülkeme şehitler verdirmesine rağmen insan haklarından bahseden amerika tarafından korunmaktadır.
yazarlarımızın,okumadığı perihan mağden yazısı.çünkü okusalardı,perihan mağden'e,akıllarına başka kim gelirse,ona küfür etmekten geri kalmazlardı.
(bkz: lan az bi okuyun)