bugün

darağacında olanı makbuldür.
imkansız gibi geliyor. hükümet bu itle pazarlık ederken asılmasından bahsetmek olacak iş değil.
ben mi çok fesadım, yoksa burada başka bir şey mi ima etmeye çalışılıyor; çözemedim.
bu iktidarda göremeyeciğimiz kesinleşti . amk adam kendi eceliyle ölecek sanırım.
şuan asılsa o o.. çocuğunun ölüsü, dirisinden daha çok zarar verir memlekete.onu ilk getirildiği zaman as(a)mayıp, besleyen * kualisyonda büyük suç . ayrıca hayatta sadece bi terörislerin birde tecavüzcülerin öyle kolay öldürülmemesi gerek şöyle vereceksin onu şehit ailelerine , sakin ve kolay ölümü haketmiyor.
keske asılsada görsek gülsek sevinsek.
ama maalesef hayal.
şehit ailelerinin bir nebze de olsa yüreklerindeki ateşin hafifleyeceği olaydır. ölsün artık amk. türk milleti'nin üzerindeki bu yük yok olsun artık. şehit aileleri birazcık olsun ferahlasınlar. devletim bu adamı beslemekten kurtulsun.
imralı'daki asker onu beklemekten kurtulsun.
onun yüzünden dağa çıkan pkk yandaşları da dağa çıkmaktan kurtulsun.

kısaca bebek katili ölsün, tüm ülke olarak kurtulalım.
Onunla iş bitmiyorki, teslim olan değilde ele geçirilen tüm teröristleri asıcaksın.Dur asma kolay ölüm o, bacaklarını kollrını kırıcan parmaklarını kesicen kan kaybından can çekişerek ölsün. Şimdi eksileyen vatandaş sen kardeşini, abini, oğlunu şehit diye toprağa gömmeden atıp tutma. Devletin bütünlüğüne zarar vermeye çalışan herkes cezasını bulmalı.
Yanlız sıkıntı şu ki onu asarsak ölüsü şu andakinden çok daha zararlı olur. E ozaman çürüsün gitsin mapusta.
o sosysuz öldükten sonra 2 tane fakir doyurucağım kendi ellerimle.