bugün

deginilmesi gereken noktaydi, tebrik ettim. içeride de el üstünde tutulacagimi bildiğimden bizzat gider ben öldürürüm.
ozgur olunca taksimde dolasacaktir zaten degil mi? onu yeniden bulamayacaginiz icin sacma bir onerme.
başka bi sıkıntısı varsa paşa söylesin de badem bıyıklı hayranları da yapıversin. (bkz: saçmalık)
abdullah öcalan'ın imralı'da olduğundan emin olanların isteği. nereden biliyorsunuz imralı'da olduğunu, nereden biliyorsunuz özgür olmadığını? nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz? öte yandan abdullah öcalan'ı öldürmek bugün için ne gibi bir fayda sağlayacak? adam zaten hapiste. illa öldürecek birini arıyorsanız gidin aha, kandil orda! ülkücüler olarak görelim bakalım nazik götlerinizi, neyi nasıl öldürüyorsunuz. buyrun öldürün, bilgisayar başında üfürmesi kolay. e hadi.
Ölümle meseleler çözülse 40 senedir çözülürdü,akan kan dursun kanlar bizim kanımız.
gebermesiyle sahip olabilir.
zaten cevahir koton'da alisveris yaparken yakalanmisti. o kadar toplumla icice biri. ayrica sisli-hisarustu 59r otobusunde hergun karsilasabilir ve yapmak istedigini yapabilirsin.
O aclik grevi yapanlar ben sizdenim devam edin insallah gieberip gidersiniz.
şimdi bordo bereliler koruyorsa özgür olduğunda da dünyanın en büyük istihbarat servislerinin ajanları koruyor olacak. yani şimdi gidip öldüremiyorsan o zaman hiç öldüremezsin. hem özgür kalınca önce bi nerde olduğunu bulman gerekecek. şimdi en azından o sıkıntın yok, yerini biliyorsun.