bugün

şahsen gülmedim. ama kargaları güldürmüş olabilendir.

görsel
Evet ilişkisi yoktur, tabi lafta.

Türk devletlerine ve afrika ülkelerine "bu şahsın ülkenizde okul açmasına izin verin" temalı abudullah Gül imzalı yazıları ben yazdım tabi, o değil.
Buna kim inanır elbette kadir inanır.
(bkz: ben tatmin oldum)
Tabi canım zaten oradaki yunan siyasetçi Abdollos Gullos'dur arkadaşlar inanmayın böyle şeylere.
Ben tatmin olmadim.
Fehmi Koru ile Şahsi dostluğu Abdullah Gül'ü zor duruma sokan temel etkendir.
Şu bir gerçek ki ölüm vakalarında bile hep sefayla güleryüzle bu Adamı darbeye karşı çıkarken sinirden her hattı gerilmiş yüz çizgileriyle gördük. Evet inanıyorum ki fetö ile ilişkisi teyip den daha azdır.
Bu adam şu anda cb olsaydı kendimi bu kadar ümitsiz ve geleceğe kapkara bakan biri olarak bulmazdım. AB ilişkileri de daha iyiydi. ERDOĞAN mı Gül MÜ diye sorarsan Gül çok daha Özgürlükçü ve ılımlıydı.
Devlet adamı olgunluğundaydı. Baskıcı değildi.
Evet, tayyibe toz konduramayanlar ve tek adam iktidarından memnun olup, Aykırı her Tür sesin bastırılması gerektiğini düşünenler, tayyiben Ölene dek başkan olarak bu ülkeyi yönetmesini isteyenler eksilesinler beni.
aktrol arkadaşlar bunu kullanabilirler bak.
http://www.youtube.com/watch?v=dbI0ZTyhDTg
ayinesi iştir kişinin laftan önce ona bakılır.

diğer çok pek çok akp'li gibi.
olmadıysa akp'de ne işin vardı? akp'nin kurucularının hepsinin yakın ya da uzak ilişkisi olmuştur. ilişkimiz yoktu demek artık komik. vardı ama kandırıldık ayağı da eskidi.

deyin ki bitiricez, feto'yu öldürücez. ve yapın.
Hakkını helal et sayın Gül günahını aldık meğersem hiçte bilmezmiş fetoyu.
Birisi de laf ebeliği yapmış tayyipten daha ılımlıydı daha özgürlükçüydü filan saymış. Tabi abdullah gül e diş geçirtebileceklerini iyi bildiklerinden onu istiyorlar. Tayyip erdoğan bunları kazımıyor çünkü. Erdoğan bunlara fena kazık attı. Gül zamanında tam kadro akademik camiaya yuvalandılar. Fetö nün bulaşmadığı siyasetçi azdır. Biri erbakan, 28 şubatla alaşağı edildi. Diğeri muhsin yazıcıoğlu suikastle safdışı bırakıldı. Her ikisi de fetöye cephe almıştı. Özal ve türkeş renk vermedi, ne mal olduğunu anlamışlardı fakat kendilerine düşman etmediler. Çillere merali öneren fetöydü. Ecevitle zaten kankaydı. Ecevit yılmaz Anasol-m kurulmasında desteği yine fetöydü. Demirel akıllıydı. Senelerce bunları kullandı ama kendini kullandırtmadı.