bugün

2014 yılında rasmussen'in görev süresinin dolmasıyla gerçekleşmesi muhtemel görev.
http://haber.gazetevatan....erilecek/452322/9/Siyaset

bu şu demektir sevgili panpalar, türkiye'ye başkanlık sistemi gelecek...
(bkz: sekreter fantezisi) sözlükte en çok eksi alan entrylerim bir bu, bide fetullah gulen entry si. ulan bu ülkede eşşek yüküyle vergi ödeyen, annesi babası asgari ücretle çalışan, gittiği her devlet kurumundan cebindeki 1 kuruşa dek soyulan, o evrak ıcın su kadar para, su evrak ıcın su kadar para ödeyen tek mal ben mıyım lan? sevgili sözlük.. herşey toz pembe değil. eşşek gibi vergi ödüyoruz tabi ki devlet iki üç şeyi bedava yapacak. sağlık, ders kitapları gibi K.bakmayın benim ailem bu dünyaya bir defa geldi. Ve onlar emeğinin karşılığını alamıyor. ama birileri senin benim paramla gemi alıyor, en t.şaklı otellerde düğün yapıyor. sadece Allah' dan korkuyor 1.500 polis koruyor. Ben hiçbir b.k yapamasam da fikrimi beyan ederim. hoşuna gitmesin azizim. cahil de, mal de. fark etmez. ben annem babam dediği için bir partiye oy atacak, ağzından Allah' ın adını düşürmüyor dıye oy verecek biri değilim. bu, benim azizim. şimdi daha büyük bir nefretle eksile. ben burada sigaramı içiyor olacağım.
(bkz: #14086537) *
demek nato abd'nin paralı askeri olacak.
türkiye'nin nato da ne bokum işi var acaba sorusunu tekrar akla getiren olaydır.
nato'nun yeni dönemde bir müslümanı genel sekreter yapmak istemesinden kaynaklanan spekülasyonların başlangıcıdır, senaryolar daha çok değişir netekim.
nato'nun müslüman bir genel sekreterle göz boyayıp daha da saldırganlaşacağının işaretidir.