bugün

uzun zaman önce gündeme gelen polat alemdar karakterinin ibne olabilme ihtimali konusu ile yakından ilişkili ihtimaldir efenim. şöyleki;

polatın en yakın adamlarından biri olan abdülhey diziye katıldığı günden beri hiç kimseye aşık olmadı, hadi onu da geçtim hiçbir kadın hakkında konuşmadı. erhan ara sıra "gel karıya götiriim seni abdül" mealinden laflar söylediyse de sonuç alamadı. abdül oralıbile olmadı kaldı ki gitsin. bu adam erkek lan! bildiğin kanlı canlı erkek. nasıl dayanır bu kadaruzun süre kadınsız kalmaya? hadi 1 tane sevgilisi filan olsa, "aldatmıyo lan hiç, delikanlı adammış" deriz ama o da yok anasını satıyım. varsa yoksa polat. polat sıçmaya gitse peşinden gidiyor, o konuşurken gözlerini kaçırıyor vs. bunların anlamı ne? hele son bölümde polat vuruldu diye bunda bi panik, bi telaş.. kötürümdü ayağa kalktı herif(!), o derece bağlı polata. ben bu işe normal bakamam arkadaş!

polatı ayrı değerlendirecek olursak onun da pek farkı yok. elifin arkasından tövbe etti sevişmeye filan. güzelim ahuyu bile reddetti. halbuki dizinin en başlarında oldukça sevisgen biriydi bu, n'oldu da şimdi duruldu? niye kimseye ihtiyaç duymuyor? demek ki onu doyuran biri var. memati son bölümlere doğru hatun yapmasa belki o polatla ilgileniyodur derdim ama adam taş gibi hatunu kaptı, kütür kütür yiyor evde. geriye sadece abdulhey ihtimali kalıyor ki polatın davranışları da abdülheyin duygularının karşılıksız olmadığını gösteriyor. tüüüh! (yazar burda tükürmüş) diyorum her ikinize de! delaknlı geçinen adamlarsınız ulan, yakışır mı hiç böyle tavırlar? ayıptır be!

şiddet, özendirme vs. gibi sebepler ile olmasa bile sırf bu polatla abdülhey arasındaki ilişkiden dolayı dizi yayından kaldırılmalıdır. yanlış örnek olabilirler ergen gençlerimize. benden demesi..
(bkz: brokeback vadisi)
(bkz: ben senin meyilli olabilme ihtimalini sevdim)
(bkz: ibne mafyalar)
(bkz: vuralın tüm kurtlar vadisi ekibine verme ihtimali)
Beni yarmis atmis basliktir.özellikle 6.entrye bayıldım.

-poliii yataktayım ben hadi bekletme
-dus alıp geliyorum bitanem

-poliii memoşuda alsakmı bu gece yanımıza
-bosver bitanem sıkmasın bi tarafımıza simdi
cinsellik insani bir ihtiyactir. gerek abdulhey gerekse polat isleri icabi kari kiz pesinde kosamiyorlar ve hep birlikte takiliyorlar. yumusak olmasalar bile bir sekilde aralarinda bir cekim olusabilir ve istenmeyen sonuclara gebe durumlar vuku bulabilir. benim nacizane tavsiyem, hemen bayan sevgili bulmalari ve erkekligin geregini yerine getirmeleridir. yoksa bu tur sahneler kacinilmaz olucaktir:

abdul: abi napiyorsun, sakin ol. niye beni soyuyorsun ?
polat: sus. sonunu dusunen kahraman olamaz. domal diyorum.
(bkz: abdülgay)