bugün

Cevabını cok merak ettiğim soru.

Makyaj yapmayı biraktim.
Açık giyinmiyorum. Hatta kışın totosunu açan ilgi manyağı hemcinslerimin aksine, kafamda atki bere şapka ile dolasiyorum acikta bi tek gözlerim kaliyor yani.

Tum bunlara ragmen yine de abazalardan kurtulamiyorum. Cinsiyet mi degistireyim yani?
(bkz: sinek ilacı)
Pislik insanları uzak tutmak için bol bol dövüş hareketi öğrenin en kötü yanınızda biber gazı bulundurun. Aman ha son kullanma tarihine dikkat edin. Lüzumsuz insan bozuntusuna bir şey olursa adam yerine koyarlar.
Abazanlıktır o. ırkçılığın alemi yok.
abazanların duyu organları çok gelişmiştir, bu sebeple onlardan kaçmak çok da kolay değildir.

am kokusunu ve kadın sesini kilometrelerce uzaktan algılaya bilirler.

(bkz: am mı lan o)
bir kere sözlükte yazmayacaksın, yazsan bile kadın olduğunu belli etmeyeceksin, etsen bile vermeyeceksin, versen bile korunacaksın, korunsan bile allah'a tövbe edeceksin, tövbe etsen bile etsen bile bulamazsın beni bende, araya ayrılık girdi sen nerdesin ? ben nerde ?
(bkz: iltica etmek)
ciddi ciddi düşünüyorum, ben erkek halimle çekemiyorum valla kadınların halini düşünemiyorum bile ya iyi insanlar hep çekip gidecek ya da artık yavaş yavaş canına tak edecek insanların duyacağız bir gün haberlerde laf atan adam kaçırılıp günlerce işkence edilerek kafası ailesine gönderildi tarzı haberler 1000 tane piçe bunlar yapılsa ben görürüm onların o çirkefliğini, sapıklığını..
görsel
gözünü sevdiğimin gavurları...

adamlar doymuş..

bizimkiler niye aç ?

doyuran yok da ondan !

neymiş, bakire olmalıymış..

neymiş, örf, mörf, adet, madet...??!!

kadını aç, erkeği aç...!

2 günlük dünya..

ver gitsin be kızım...

hem de umumi istek üzerine..

sen de kurtul, erkek milleti de..