bugün

abaza * * ırkına mensup dişi insan kişisidir.

azmış, düz duvara tırmanma yetisine erişmiş kadınlarla asla ve asla karıştırılmaması gerekir.
(bkz: abazan kadın)
*güldürür bunlar adamı. aklı fikri tarrak ve dam türevleri. kadınların bu kadar sekse düşkünleri ile pek karşılaşmadığımdan dolayı bu önyargım. madem bu kadar düşkünleri var neden liseli gençleri mutlu etmiyorsunuz? adam lisede can çekişiyor. hadi yardıma gidin.
lezbiyen olabilitesi yüksek kişidir.
bu tür kadınlar ilgi isteyen şevkat bekleyen insanlardır. ama toplum tarafından çoğu zaman yanlış(!) anlaşılmışlardır.özellikle azgın vatandaşlarımız tarafından. türkiyede ençok aranan kadın türlerindendir. he bu arada nesilleri tükenme tehlikesiyle karşı karşıya falan değildir. elektron hızında çoğalmaktadırlar. halk arasındaki adları orta malı kaşar şıllık vb. ithamlardır
abhazya kökenli kadındır.

(bkz: abaza abazan farkı)
Çerkez göçmen bayanlara verilen isimdir.
ben çerkezim demekten çok ben abazayım demeyi tercih eden kadındır.
abaza kadın yoktur, abaza erkek vardır.
abaza erkekten daha tehlikeli ve yırtıcı olan kadındır.
Erkeklerin varlığından bir haber olduğu kadın topluluğu (evet topluluk olacak kadar büyük)

Öncelikle kadınların cinsel arzularını erkekler kadar kolay ifade edemediğini hepimiz biliyoruz. Ayrıca bir çok erkeğin de kadınları anlamakta baya bir kıt olduğu da klinik deneylerle ispatlanmış durumda. Ama gelin görün ki böyle kadınlar var. Üstelik nesilleri de öyle tükenme tehlikesinde falan değil. Bu durumu ölümüne saklayan kadınlar da mevcut, saklamayıp rahat rahat yaşayanda. Benim şahsi kanaatimce erkeklerden daha fazla zevk alan biz kadınlar cinselliğe neden daha fazla düşkün olmayalım ? Bal gibi oluruz kardeşim. Ama o ayrı bir mevzu. Yine konuya dönücek olursam, bir çok kadın azgınlığını toplumun ve özellikle erkeklerin baskısıyla saklıyor efendim. Bir kadın seks isteyince basit ve kirli muamelesi görürken erkekler yere göğe sığdırılamıyor, seks yalnızca onların zevk aldığı bir şeymiş gibi. O yüzden bir çok erkek kendisi kadar veya kendisinden daha istekli bir kadın görünce cin çarpmışa dönüyor. Aslında bu durumu da değiştirmek yine erkeklerin ellerinde ama işte... Diyeceğim o ki; Şaşırmayın evladım, sizin azgın olmanızdan bile daha normal bir durum bu. Ayrıca son olarak kadının içindeki o doyumsuz canavarı ancak sevgiyle ve şevkatle çıkarabileceğinizi de unutmayın. (son cümle dişi haydar dümen havası verdi sanki bana, ama olsun)
Cinsel açlık çeken kadındır. Erkek modeli gibi bu da sevilmez pek. Ne de olsa azı karar fazlası zarar.
candir , canandir
abazalı kadındır ama abazan kadın deildir.
yokluk çekmiştir. talibi yoktur. yoksa ne bu telaş ?
günlerdir yokluk çekiyordur büyük ihtimal, hiç sevilmeyen tip.
harry styles' a veya kıvanç tatlıtuğ' a yakışıklı diyen her kadına yakışan sıfat. 140' lık boyuyla bide utanmadan orlando bloom ister haspam. ama pratikte kızımız Orlando' dan daha yakışıklıdır.
var mıdır ki?
var tabi ki . en namuslu görünenler de bunlardır. haberiniz olsun.
nerde? hani nerde????
Kadında hormon salgılıyor. Kadınında abazanı boldur yani.
var sanırım. dişçide ki stajyer hanımın bakışları bir tuhaftı. neyse ki o taraklarda bezim yok.
iki gündür beni uğraştıran kadın türü erkeğinden bin kat beter olduğunu anlamış bulunmaktayım
bir kadın nasıl böyle olabilir diye de hayretler içerisindeyim
bana ve erkek arkadaşıma birlikte olmayı teklif etmiş erkek arkadaşımı her yalnız kaldığında da kıstırmaya çalışmıştır. tuvalette bile yüzsüzlük diz boyudur yada inada bağladı ben anlamadım.
sarhoşluğuna vericem yine de çok aşırıya kaçmıştır bıktırmış bunaltmış kadındır
red edilmekten anlamayan bir yapıları vardır bunların yada hastalık veya takıntı evlerden ırak diyorum kadının böylesini lafta her erkek ister ama aslında kadın güzel olsa bile onu itici yapan bir durumdur.

nasıl bir erkek yakışıklı olsa bile abazan tavırlarıyla bunaltıp itici oluyorsa.
Ulan hayatimda duydugum en guzel.. sey.
abaza milletinden olan kadındır.
güncel Önemli Başlıklar