bugün

ikisi de psikolojik gerilim filmidir. hangisi daha çok hedefine ulaşmıştır derseniz (bkz: a srpski film).
Hostel ne amk. Hostel çizgi film.
Gerçi srpski de ancak anime olur.
Bize snuff lazım.
asla karşılaştırılmaması gereken filmlerdir. hostel çerezlik bir filmdir, içi boştur. ama a sırpski film bambaşkadır. psikolojik gerilim sözü nasıl yetersiz kalıyorsa onun için hostel için de bu tanım fazladır.
srpski kelimesi türkçe okununca bildiğin amacına ulaşmış oluyor. Çok şey anlatan bir film aslında. Bunları anlatmak için bu kadar iğrençliğe gerek var mıydı? derseniz, bence yoktu. gereksiz bir filmdi. çoğunu izlemedim iğrenç sahnelerinden dolayı. fakat denkde geldim doğrusu o psikoloji bozduğu söylenen sahnelere. Ne psikolojim olduğundan kötüye gitti nede cinsel işlevim bozuldu. kesik, kan fobisi olanların, tolerans seviyesi düşük, anlayışı az, cinsellik ve ailevi olaylarda tutucu insanların izlememesi gereken bir filmdir ayrıca. ha benim gibi dünya umrunda olmayan biriyseniz etkilemeyebilir. bende sosyal medyada ''izledikten sonra 1 ay otuz bir çekemedim'' muhabbetlerinden dolayı baktıydım filme. bana gericilikten çok bunaltıcı geldi. sıkıcıydı. tek rahatsız edici sahnesi sanırım bebekli sahnesiydi. Ona katlanamadım işte. hemen geçtim.
Tavsiyem: izlemeyin. zaman kaybı.