bugün

Son yılların vurgununu en iyi şekilde yapmış olan adamdır.

Ben izlediğim filmlerde görmedim böylesine büyük soygun.
Şuan nerede oldugu merak edilen ve elindeki parayla heryere gitmeye , önüne cıkan ve onu yakalamaya calısan herkese 1milyon vererek yolunu acacak olan adamdır. Tanısmak isterim kendisiyle.
Akıllı adammış. Gizli kaynakların verdiği bilgiye göre yeni yapılan köprü içinde " kabası bitsin onuda 1000 kişiye ön ödemeli satabilirim" beyanında bulunmuş kişidir.
adam gibi adamdır kendisi.

700 milyon ulan bu, az değil.
karılarla kızlarla, gazinolarda kumarhanelerde pavyonlarda afiyetle yesin.

bu entryi okursa bana da 10 bin tl gönderirse çok büyük hayır işlemiş olur kendisi.
dolandırdıklarından birinin star tv'ye şu şekilde röportaj verdiği adamdır:

"ya normal insan gibi davranıyordu. hem namazında niyazındaydı, nasıl oldu hiç anlamadık böyle bir şey."

müstahak lan size.

not: entry ekşi sözlük'te "bir fidandim derildim" tarafından yazılmıştır.
dün itibariyle forumda bir arkadaştan duyduğum 700 bin liralık birikimleri ev ve arabaları gitmiş olduğunu, şimdide sözlükte görüp inandığım olaydır. yılın belkide asrın vurgunu olup adam çoktan kayıplara karışmıştır.
dolandırılanlara beter olun diyor, adamın önünde saygıyla eğiliyorum. namazında niyazında diye böyle bir salaklık yaparsan götüne yağsız kazığı böyle sokarlar.
Ayrıca tuttuğu takıma ronaldoyu bile transfer eder .
Bağışlar.

Not : madrid kulübünüde dolandırır bu adam mk.
dolandırıcıdır.

not: ekşi'deki başlıkları buraya taşıyınca çok komik görünüyorsunuz,anlayın artık.
bunu yapan kişi adalet ve kalkınma partisi kurucu üyelerinden biriymiş.
http://www.abgazetesi.net...landiricilik-hikyesi.html

hırsızlığı 'usta'dan öğrendiyse demek ki.
bir dolandırıcıya hayranlık duyabilecek insanları gösteren başlık.
900 kişiden o kadar para çıkması şaşırtan asıl durumdur. hayır biz arkadaşlar arasında kola çekirdek alacak kadar parayı bir araya getiremiyoruz.