bugün

başlama saati 20:00 olan maç.
maçın kadrosu açıklanmıştır. tunay torun,serdar,gökhan süzen,emre güngör ve mert dikkat çeken yeni isimlerden.
işte kadromuz:
VOLKAN DEMiREL FENERBAHÇE

ONUR RECEP KIVRAK TRABZONSPOR

FEHMi MERT GÜNOK FENERBAHÇE

GÖKHAN GÖNÜL FENERBAHÇE

SERKAN BALCI TRABZONSPOR

SERDAR KESiMAL KAYSERiSPOR

SERVET ÇETiN GALATASARAY

FEHMi EMRE GÜNGÖR GAZiANTEPSPOR

HAKAN KADiR BALTA GALATASARAY

iSMAiL KÖYBAŞI BEŞiKTAŞ

GÖKHAN SÜZEN BÜYÜKŞEHiR BLD. SPOR

SELÇUK iNAN TRABZONSPOR

YiĞiT iNCEDEMiR MANiSASPOR

MEHMET EKiCi 1.FC NURNBERG

SABRi SARIOĞLU GALATASARAY

NURi ŞAHiN B.DORTMUND

EMRE BELÖZOĞLU FENERBAHÇE

HAMiT ALTINTOP BAYERN MÜNiH

YEKTA KURTULUŞ GALATASARAY

ENGiN BAYTAR TRABZONSPOR

TUNAY TORUN HAMBURG

UMUT BULUT TRABZONSPOR

BURAK YILMAZ TRABZONSPOR

KAZIM KAZIM GALATASARAY
iki dost ülke arasında oynanacak olan hazırlık karşılaşması. umarım dostluğu zedeleyecek gelişmeler olmaz. malum biz kore'ye asker gönderip korelilere yardım etmiştik böyle de siyasi bir yönü var bu maçın.
korenin galibiyetine üzülmem. 2002 yılında beklenmeyecek bir sempati sergilediler.
hiddink ve büzüktaşı oğuz çetin in adaletsiz forma dağıtması neticesinde izleme isteğimin kaybolduğu dostluk maçıdır.
inşallah gsli oyuncu sakatlanmaz maçıdır.
güney kore'nin kazanabileceği bir maç, kazansalar veya kaybetseler de türkiye'nin sevdiği ülkelerdendir.
akıllara ister istemez 2002 dünya kupasını getirecek müsabaka.
güney kore yenerse sevinirim lan, o derece.
uğruna saatleri saydıran dostluk maçı.
hangi kanalda yayınlanacağını merak ettiğim maç.
kanal d ekranlarından canlı olarak yayınlanacak özel maçtır.. bursaspor' dan oyuncu olmaması dikkat çekmiştir..
direkt üst oynanacak mücadele.
halı, zigon sehpa ve saç kurutma makinasını sattım. basıyorum, bassstımmmm!*
türkiye ile güney kore arasındaki dostluğun pekişeceği maçtır. ama yinede milli takımın kazanmasını arzu ediyoruz.
golsüz berabere bitmesini beklediğim maç.
kendi seviyemizi görmek açısından oynayacağımız maç olmasından ziyade, bize hiçbir katkı sağlamıyacak olan hazırlık maçıdır. (bkz: körler sağırlar birbirini ağırlar)
Hangi kanalın yayınlayacağı merak edilen maçtır.
umut bulut'un forvet oynayacağı milli takımımızı merakla beklemekteyiz. inşallah kendisi bu akşam gol atmaz da bir daha çağırmazlar. bizde bu şans varken gol atar ve yerini sağlamlaştırır.
kanal d de yayınlanacak maçdır
banko ms 0'dır. hehe.
tam da "ilker yasin sunmuyor" dediğim anda evet ilker yasin seni dinliyoruz sesiyle nefret etmemi sağlayan maç.
daha başlamadan ilker yasin'in hevesimi kaçırdığı maçtır...
reklam girişinde '.... her iki kardeş* takıma da başarılar diler.' olarak girilmesi de daha bir hoş olmuştur.
spikerin korenin ilk 11 ini okurken koptuğum maçtır..

"young, konk, hee, munk.. " yedekleri de okuduktan sonra hemen bir reklama giderim isterseniz demiştir ve yayını reklama sokmuştur.
tv'nin sesinin kısılıp radyo'dan dinlenip (ki yayın var mı bilmiyorum) tv'den sadece izlenecek maçtır.
(bkz: ilker yasin)
ilk 11'i merak edilen maçtır. aday kadroyu incelediğimde iç sesim;
"kale tamam. defans hadi tamam olsun. orta saha da iyi. forvet ?!'^+%&/?!"