bugün

ülker ile çok iyi gideceğine inandığım maç. ülker olanlar bana kargo ile yollarsa sevinirim.
sonucu tahmin etmek zor ama hollanda alacak gibi görünüyor.
robben'in acil güsul abdesti öğrenmesi gerektiğini gösteren maçlardan biri.
samaras = kerzhakov = van persie.
hücum organizasyonu iyi olan bir takım bu hollanda ya en az 3 gol atar. tabi hollanda nın hücum oyuncuları iyi gibi gözükse de robben cenabet faktörü var.
acilen robben salağının çıkıp kafa topu hakimiyeti olan huntelaar'ın girmesi lazım. girsin bu maçı çevirirler.
danimarka 2. bir gol bulursa hollanda'yı perişan eder. nicklas bendtner denen yetenek fakiri olmsa daha beter de olurdu. adam hayalet resmen. 3 senedir söylüyorum bundan büyük takımlara oyuncu olmaz diye. batuhan karadeniz daha disiplinli olsa bundan 5 kat daha yetenekli...
danimarka 1-0 a yatacak gibi duruyor, hollanda için bugün futbol şansızlığı, top sevmemesi olayları var.
maç temposu olarak çok iyi bir düzeyde olan maç. aynı zamanda hollanda'nın bugünkü beceriksizliğine de denk gelmiş maç. maç sonu hiç belli olmaz.
huntelaar nasıl bir hırs yaptıysa az daha kaleciyi öldürüyordu.
huntelaar ın çok kötü kaçırdığı maç.
yarınki gazetelerde '' danimarka portakal'ı soydu '' başlığını bolca göreceğimiz maç.
benim portakalları hüsrana uğratmak üzere olan maçtır. dk itibariyle..
van persie ve robben'in hollanda'yı sikip attığı maç olmuştur. umarım danimarka alır maçı. gol yerlerse üzülürüm.
1 sıfır danimarkanın aldığı maçtır. an itibariyle.
iddaacıların patladığı maç olmuştur.
plajdan gelerek kazandılar.
içerik bulunamadı.
hollandanın kaybederek gruptan çıkma şansını ateşe attığı maç olmuştur.
alt oynayanları sevindirmiştir.
gruptan çıkacak iki takımdan birinin kazandığı maç olmuştur. diğeri için; (bkz: almanya).
güncel Önemli Başlıklar