bugün

Bu olayda bile hastayi suçlu bulan kitle var yazık kafanıza.

Adam alanen sövüyor aşağılıyor neymiş.yargisiz infaz yapmayalımmis.
Öncelikle doktorun psikolojisi pert bunu belirtelim. Böyle bir öfke patlaması normal değil. Zannediyorum bu pandemi sürecindeki stres ve yoğunluğun etkisi bunlar. Her ne olursa olsun hastanın hak ettiği diyalog bu değil. Doktorun üslubu son derece yanlış. Lakin olayın başını, ortasını bilmediğimiz 1 dakikalık bir görüntü kaydıyla doktoru linç etmenin de adil olmadığını düşünüyorum.
başarısız insandır. 6-7 yıl yaptığım bir işte başarılı insanların ortak özeklerinden biri sabırdır. bazısı oturmuş kişiliği sebebiyle böyle bir şeyi yapmaz.
Burda doktor haklı görünüyor. Tahrik etmişler adamı.
Doktoru haklı görenlerin kafasını sikiyim.
Ulan herkes bunaldığında sıkıldığında karşısındaki insana ana bacı küfür etmesi gerekiyor bu durumda ozaman.
iç anadoluda 40 50 yaşında bir erkek hastaya bunu yapan doktorun anasını sikip şarampol kernarına atarlar.Bu şerefsizler sağlık yasasına güvenip böyle atarlanıyorlar.
prof olduğundan dokunulmaz sanıyor kendini.
sağlık çalışanları ile ilgili çıkan şiddet yasasından sonra olan olaydır. türk milletinin götünü kaldırırsan olacak olan da budur.
Olayın öncesini bilmiyorsunuz. Tamam verdiği tepki hiçbir şekilde doğru olamaz fakat olayın öncesini bilmiyorsunUz.
doktor kıç demiş bi de kendi anasına sövmüş. burada doktoru haklı buluyorum ben açıkçası. ortada bir küfür yok. aleni tahrik var. ayrıca kişinin rızası alınmadan video'ya kaydetme var.

Ayrıca youtube video linkinde hocaya "şerefsiz" kelimesini kullanan Sarıyer Yenigün gazetesi, senin gazetecilik anlayışının içine tüküreyim.
Kimbilir doktora neler çektirdiler de boylesine sinirlendi. Evveliyatini bilmiyoruz tabii ama o kadar okuyup kafa patlatıp Doktor olduktan sonra da böyle cahil cühela ile uğraşmak her insanın harcı değil. Zannımca büyük olasılıkla doktorun haklı olduğu tartışmadır.
Ben sana doktor olamazsın demedim evlat....

Kekoluk baki kalıyor demek ki... Ogretmenlerdeki gibi sıkı bı formasyondan gecmeliler net.
CHP’li bir doktordur kendisi. Diyeceksiniz ki siyasi partisi ne alaka.
Bir kere küfretmesinde bir şey olmayan doktor.
(bkz: Anayasayı bir kere delmekten bir şey olmaz)