bugün

(bkz: o değil de ne işe yarıyor)
(bkz: fenerbahçe cumhuriyeti)
şıklardan giderek yapılası bi denklemdir.basit öss mantığıdır.
bilinenleri bir tarafa, bilinmeyenleri bir ta.. neyse. öyle kalsın.
Matematikde ki denkLem konusunun artık suyunun çıkarıLdığı, eziyet maksatlı yapılmış olan bir soru türüdür.
pi'yi 3 kabul ederlerse gerisi kolay...

not: Ayrıca şıklardan da gitmiş olabilirler.
millet japonya'da lağım suyunu içilebilir hale getirmek için deney yapıyor. bizim bilim adamlarımın bunu.

hayır o değilde, çözdün şimdi denklemi, ne b.ka yarayacak? işiniz gücünüz yok mu hocam? gidin playstation alın allah aşkına...
85 milyon adet denklem verilirse çözülebilecek olan denklemdir.
2a = 16 ise b = ? 85 milyonu çözen bunuda çözer
dünyaya ait 85 milyon adet bilinmeyenin varsa ey hoca, vay haline, vay halimize.
(bkz: bu soru yanlış öss de çıkmaz)
(bkz: kadın)
onu çözenlerin yanında yahut gıyabında kendimi andon gibi hissettiğim denklemdir. nasıl yani ya? birinci dereceden bir bilinmeyenli denklemi çözemiyorum ben aga? (bkz: atin beni denizlere)
cevap:42 dir
(bkz: 42)
(bkz: ergenekon)
85 milyon bilinmeyen demek 85 milyon harf, sembol ya da işaret demek. yazılmıştır böylesi bir denklem diyelim ve çözülmüştür bir şekilde. bilmediğim çok teori vardır belki ama deneme yanılma yöntemi dışında çözülemez bu denklem. kesin 85 beyin bilikte 85 yılını vermiştir. tebrikler...
(bkz: bilinmeyen sayisi bilinmeyen denklem)
cevabı bulmakta değilim de 85 milyon denklem yazmaya;

A)Hangi manyak uğraşır uğraşsa sabrı yeter?
B)Alfabede 29 harf var geriye kalan 84.999.971 bilinmeyene ne diyeksin?

85milyon x 85milyonluk matrisle çıkıyor abi...
türkiye'nin ta kendisidir.
(bkz: on yuz bin milyon baloncuk) *
85 milyon bilinmeyenli denklemin çözüm kümseini oluşturan elemanların toplamı kaçtır? sorusuna şıklardan gitme metoduyla yaklaşılması gerektiğini bizlere işaret eden çok bilinmeyenli denklemdir. netice de o da bir denklem, üzerine gitmemek, arada kendi haline bırakmak lazım. sorsan her bilinmeyeninin kim bilir kaç farklı derdi, çözüm kümesi vardır? oyy cabbarı getirin bana.
sonunda bilkent'i bombalama olayından kurtartmış, türkiye'nin ekonomisini düzeltmiş ve nasa'nın bilkent mezunlarına kontenjan vermesine sebep olmuştur. *
lan o değil de böyle bi insan değildim ben *
denklemi yazanları, çözenleri, böyle bi denklem yazmayı akıl edenleri tek tek tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

daha önemli dertleri olmayanlar olarak bi japonları biliyordum ben. türk milletine hayırlı uğurlu olsun.
tamam, çözeni her şekilde takdir ederim de ben asıl o denklemi yazan pezevengi merak ettim şimdi.