bugün

vahim bir kazadır, askerlerimiz şehit olmuştur. bu elim olayı bile barışa sürecine yoran zihniyetler var oldukça, bizde domalmaya mahkumuz.
recep tayyip erdoğan önderimizin suçu olmayan kazadır. takdiri ilahidir. yazılmıl birşey. pek büyütmemek gerekir. allah rahmet eylesin.
(bkz: burnuma kötü kokular geliyor) sürekli ne kazası bu? yoksa birileri bizimi yiyiyor şef?
18 yaralı 3 ölü.... toplamda 21 "kelle" (!) eder. türk silahlı kuvvetleri bünyesinde 21 asker taşıyan bir zırhlı araç yok. otokar zpt ve otokar akrep 8, otokar kobra 9, bmc kirpi 13 asker alır. o koooca btr 60 bile 17 asker alır. bu sebepten askeri aaracın devrildiğine inanmıyorum. insan der ki askeri "araçlar" devrildi...

not: unimog devrilse desem.... zırhsız unimog henüz terörün bitmediği bir bölgeye gönderilir mi bilemiyorum...
"umarım terör saldırısı kaza süsüyle kapatılmıyordur" dediğim kaza.
şehitlerimizin mekanı cennet olsun; gazilerimiz acil şifa bulsun inşallah. fakat her şeyden önce asker yakınlarına dayanma gücü diliyorum.
mermilerden korunmak için yapılmış bir zırhlı aracın trafik kazasında 3 kişinin hayatını kaybetmesi enteresandır.
terör olayları'nın bitmesiyle(!), artan kaza olayları akla bir takım şüpheler getirmektedir.

sözde sürece toz kondurmamak için üstü kapatılıyor olabilir.