bugün

ayakları güzel ve bakımlıysa düşünülebilir.
uğraşılmaz.
olur.

ancak hangi yaş dönemi olduğu da önemli.

35-40'lara falan gelindiğinde o yaş farkı doğru düzgün bir şey de ifade etmiyor pek.

kadın olsun erkek olsun 30 yaş civarı kendini bulur...karakteri vs oturur ve o yaştan sonra pek bir şey değişmez.
yani hele de 30 civarı ve üstü ise hiç bir sıkıntı olmaz.
olur olur. yaş 18 den sonra kızın rızası varsa kimseyi ilgilendirmez kız 18 de olur erkek 26 olur bal gibi olur yani. sanki erkek 26 ya gelince on numara beş yıldız iş güç sahibi olgun biri falan oluyor da 18 lik kız yanında çocuk kalıyor sanır. 25 yaşıma geldim halen 18 gibi gösteriyorum.
püfff 8 yaş mı? o bile aynı yaş sayılır artık.
ikinci nisanlimla aramda 9 yaş vardi.
Beraber büyümek daha kıymetlidir. 8 yaş ciddi bir rakamdır bana göre. Büyük olan hayattaki pek çok şeyi yaşamış tecrübe etmiştir dolayısıyla hata yapılmasına toleransı düşmüştür. Küçük olan ise daha hata yapacak, yaşayacak ve öğrenecektir. Büyük olan taraf hoşgörülü, sabırlıysa bir şekilde yürüyebilir ancak. Günümüzde boşanma davalarının arttığını düşünürsek ben sanmıyorum ki büyük olan taraf hoşgörülü veya anlayışlı çıkacak.

Yine de aşk biraz piyango. Yıllar sonra da tanıyabilirsiniz bir günde de, düşündüğünüz gibi biri de olabilir olmayabilir de.
dişi kişinin isteyeceği bir şey değil bence, erkekleri bilemiyorum.
--spoiler--
1 yaş büyük olunca erkek kişisi rahmimi daraltıyor maalesef.
--spoiler--

wtf !?