bugün

aptal insan davranışıdır. sen kalk, yemek yedirir gibi kendine dil öğretilmeyi bekle ama bir bok yapma, zorlama, üstüne düşme, başından sav ama "bu eğitim sisteminin a*na koyayım yea. bir bok öğretemediler 8 senede" diye poponu ikiye yırt.

mal kafa, eğer sen "cock", "pussy", "cunt", "motherfucker", "fag" gibi kelimelerin anlamını öğrenmek yerine "acaba present perfect tense ile past simple tense arasındaki fark nedir?" diye kendine sorsan, birazcık zorlasan hocalara bile gerek kalmayacak.
siz bunu yapmayın, kendinizi geliştirmeyin "are you sex? are you cola?" diye yabancı dili karı-kız düşürme aracı olarak görün, bok öğrenirsiniz.
tamam da o zaman okulda ingilizce görmenin ne manası kalıyor? madem ingilizce öğretemiyorsun okullarda o zaman çıkar o dersi veya kaliteli bir şekilde anlat.tamamen eğitim sisteminin çarpıklığıyla alakalı bir şey.
Özel okullarda çatır çatır öğretiyorlar oradaki öğrenciler çok mu zeki amk devlet okulunda her sene başa sar amk.
eğitim sisteminin, özellikle de devlet okullarında yabancı dil eğitiminin sik gibi olduğunun farkında olan öğrenci söylemidir. dil sadece bir şeyler ezberleyerek öğrenilmez.
her sene vat iz yor neymden başlayan müfredatı koyan suçsuz biz aptalız amk. tabii yaaa.
kesinlikle aptaldir. lise sonda bir bakmişim ki bayaği bayaği öğrenmişim.
her sene "vat iz yor neym"le başlayan ve buna rağmen "vat iz yor neym"e "his neym ar törki." diyen aptalların pek sevdiği durum.
eğitim sistemimizdeki hatadan kaynaklıdır. sistem sürekli kendini tekrar etmeye yöneliktir. 4. sınıfta gördüğünü 6. sınıfta hopp baştan görürsün. zemini sağlam atmayıp sürekli başa dönüp durulursa tabi ki hiç bir şey öğrenilmez. o yüzden öğrenemeyen kişi değil sistemde aptallık vardır.
sen kalkıp gramer öğreteceğin yere kalıp öğretirsen ortaya çıkacak olan durumdur. ne durumu mu? işte bu durumdur. ak-kıllar gibi siker-zekalar vat iz yor neym, go go go rayt, tarzı ingilizceyi yeterli görür. bunu yeterli görmeyip daha fazlasına isteyene ise geri zekalı der.

ne mi yazdım? ben de bilmiyorum şerefsizim. dil bilgisinin anasını ağlattım ama ondan eminim.
kamil işi. insanlar niye bilmiyorum, kurslardan okullardan her boku öğrenip hiçbir şey yapmamayı bekliyor. sonra da evet başarısız olunca, abi bi bok öğretemiyorlar diyip geçiyor. ulan sorsan adama, ingilizce dersi kaynasın diye yapmadığını kalmamıştır, 2 sayfa açıp da okumamıştır, ödev yapmamıştır ama hala tek suçlu eğitimi veremeyen okuldadır.