bugün

taytszkral'ın ölmüşlerinin hatrına başbakan cebinden yaptırmış. söyledi bana.

tanım denemesi 1: ne sandın yarram! *
tanım denemesi 2: doğru önerme.

(img:#191283)
malum kesim evi arabayı makarnayı satıp yaptırmıştır.. vergi ile yapılması mümkün değil tabi! sonuçta ne kadar vergi veriyoruz ki. Sigara, alkol benzin vs. dünyada bizden daha ucuza kullanan yok..
bir grup insanın vergi yerine alternatif bir para ile yapıldığını iddia ettiği proje. nedir acaba, merakla bekliyoruz yaratıcı cevabı.
japonya'nın verdiği krediyle yapıldı. krediyi alan hükümet refahyol'dur.
artık yapımı tamamlandığına göre neden vergi değerleri düşmüyor sorusunu sordurur.
Oncelikle katilmadigim beyan sonrada sunu belirtecegim.
50 senedir toplanan vergiler nereye gidiyordu?
Eskiden niye yapilmiyorfu bunlar.
verginin 3 kuruş olduğunu zanneden şakirtin kendini kaybedip dalga geçtiği gerçek.
yanlış söylemdir.

bazı sözlük yazarlarının annelerini pazarlamak suretiyle marmaray'ı yaptırdığı söylentileri vardır.

5 milyar vergi mi olur lan ahahaha.
adam anasının teriyle yaptırmış oğlum.
laf etmeyin bindirmez sonra.
şşş.
ya ne ile yapılacaktı diye cevap verilecek olan başlık.
neyle yapıldıysa yapıldı, dün yine içerde arıza yaptı. annemi sakinleştirmek için götümü yırttım. evet. ayrıca üsküdar'a kadar da yürü yürü götüm çıktı.
yap işlet devret modeli ile yapıldı. tıpkı istanbul'daki diğer raylı sistemler, metrobüs, ülke geneli duble yollar, devlet hastaneleri gibi. devletin cebinden beş kuruş para çıkmadı. 49 yıl boyunca da devletin cebine beş kuruş girmeyecek.
içtiğin içkiye ödediğin vergi diyanetin devasa bütçesine gidiyor, imamların müezzinlerin maaşı o paralarla ödeniyor.
yaktığın kurşunsuz benzinin vergisi tsk'nın bütçesine gidiyor, o paralar kendi halkına kurşun olarak geri dönüyor.
içtiğin sigaranın vergisiyle biber gazı alınıyor, ciğerlerine yazık ediyorsun.

not: vergi ödeme ödettirme

edit: imla.