bugün

diego atacağı iki golle yıldız olacak, bir golü serbest atıştan olacak, diğeri ise sağ üst tarafa doksana güzel bir plase.
galatasaray'dan en büyük aday sneijder, muslera
fenerbahçe'den kaleci dışında herkes olabilir.
demba ba olacaktır.
sneijder geçen tt Arena'da 2 gol attı diye her maç başlığına ''sneijder atacak, sneijder böyle yapacak, şöyle geçecek, şöyle doksana atacak, 3 atacak'' diyen ergen sürüsüne göre sneijder'dir. şaka mısınız lan siz? Kadıköy'de eline alanlar kervanında sneijder de var unutmayın, yine alacak.

maçın adamı emenike ve sow olacaktır. sürpriz adayım ise Diego ribas.
tartışmasız sneijder olacaktır.
bir de gülesim geldi ki tutamadım, 2 metreden gol kaçıran emenike falan diyenler var, maçtan sonra entrylerini silmemelerini dileriz.
Muslera olur.
52 bin taraftarımızın uğultusu eşliğinde sneijder' in maçın oyuncusu değil, ben maçı tamamlayacağını bile düşünmüyorum, maçın adamı ise galatasaray adına büyük ihtimal muslera, bizim adımıza da büyük ihtimal sow, yada artık patlaması gereken diego ribas olacaktır.
Fener kazanır bence maçın adamı da emre olur.
Tarafsız biri olarak canerin olucağını tahmin ettiğim durum.
melodur sahada bir dört ayaklının yapamayacaği işler yapacaktır .
Volkan Demirel. Sneijderin her attığı şutu doksandan çıkaracaktır
Kuyt ve Bruno alves atacakları iki kafa golüyle yıldızlaşacaklardır efenim.
konya maçının özetini yeni izleyen biri olarak adaylarım: egemen, sow, kuyt, diego'dur.
ben ömrümde böyle numaralar görmedim.
dipte sonda gezinen kişiliklerin ikide bir başlığı canlandırıp farklı isimler yazdığı sorunsaldır. ona kalsa gs'nin ilk 11'i de maçın adamı olacak.

edit: emenike ya da sow.
2 metreden gol atamayan emenike boruyu döşediğinde de pişkin pişkin gülen gsliler olacak mı merak edilendir. o boru cimbom'a girecek!
selçuk inan olacaktır.
arda turan.
taş ve sopalar olacaktır.
Emre Colak.
sneijder olacaktır şüphesiz.
(bkz: #26911640) futboldan anlayıp anlamadığını tartışmayacağım kişinin zekasının(!) mantığını kör ettiği durumdur.

verdiği örnek chedjou'yla emenike'nin aynı sayıda gol atması. yani bu emenike gs'ye gol atamaz mı demek oluyor?
Hiç kimse kafasını yormasın Fenerbahçe kazanacaktır maçın yıldızıda fenerbahçeden olacak.