bugün

veren olursa onun adına 1,5 sene dua edebileceğim maçtır.
trt radyo1'in konyaspor - karşıyaka maçıyla dönüşümlü olarak verdiği maçtır.

ondan fazla radyonuz var hala dönüşümlü maç veriyorsunuz...
(bkz: pravo iyi düşünmüşsünüz) *
eskişehirspor'un 10 kişiyle defans yaptığı maçtır.
galatasarayin ugrasa ugrasa sonunda golu yedigi mac.
eskişehirspor'un smacıyla ilk yarı 1-0 sona ermiştir.
aynı koray eskişehir ceza sahasının 1 metre önünde gelen topu yine elle kesmiştir ancak hakem golde olduğu gibi onu da görmemiştir.
istatistiklerde ilk yarıda maçın en fazla koşan adamı ayhan akman'mış.
galatasaray'ın tehlikeli atağında elle kesilen pozisyonu görmeyen ve yine galatasaray'ın yediği golde eskişehirsporlu futbolcunun elle topu bir güzel önüne almasına seyirci kalan hakemler tarafından yönetilen maç. reytingler düştü anlaşılan. Tekrar ligin üst sıralarını kızıştırma çabaları başladı.
haksız bir şekilde gol atıp bu kadar sevineni az gördüğüm maç.
galatasaray savunmasının durduk yere pas yapmaya çalışması yüzünden yedikleri salak bir golle eskişehirspor'u 1-0 öne geçiren maç olmuştur.

izleyenler hak verecekler, harbiden de salakça bir gol. yok yani adam gibi bir pres yok, ha pres var ama esesli futbolcular "ulan koşayım şu topun peşine, bir ihtimal belki topu kaparız da pozisyona gireriz" diyerekten yaptıkları bir baskıyla golü bulmuştur. bir de el var tabi golden önce.
hakem kötü bir maç yönetiyor. eskişehir akıllı oynuyor hem kafasıyla hem eliyle. galatasaray'ın bu maçı kazanacağına inanıyorum en azından takdir-i ilahi varsa.
korayın acilen türk voleyboluna kazandırılması gerektiğini su yüzüne çıkarmış maçtır. Bu çocuk harcanıyor futbolda

(bkz: futbol ayakla oynanan bir oyundur) *
veetle player yükleyerek izlenebilmektedir. yükledikten sonra alttaki e basarak, donmadan seyredebilirsiniz.

http://www.veetle.com/fra...hannel/view#4b2a64585431e
tamam eliyle aldı falan ama hakemdir art niyetlisi var, görmeyeni var. ben bunu tartışmıyorum.

arkadaşım galatasaray'da oynuyorsan o topu o riskli bölgede o kadar tutmayacaksın. tut ma ya cak sın! çıkaracaksın topu ileriye bu ne böyle 10 dakika geride top çevirmek ya, elle olur kolla olur ama bir şekilde yersin bu golü bu futbolla.

artı olarak mehmet topal artık bırakın galatasaray'ı 1. ligde bile oynamayı haketmediğini göstermiş, ayhan emeklilik vakti geldiğini anlatmaya çalışmıştır. şu bölgeye bir zenci alamadık mnkym.
eli görmeyen hakemler hep bize mi denk geliyo aburagoyem anlamadım ki.

(bkz: 25 şubat 2010 galatasaray atletico madrid maçı)
(bkz: el değmemiş temiz bir lig istiyoruz)
hocam futbol maçı dedin handbol maçı çıktı bu.
ne elano ne de neill. geriden top çıkarabilmek için kimi alsak fayda etmiyor anlaşıldı. biz bu hastalıktan ölecez.
kaç haftadır hakem hatalarından başı yanan fenerbahçe taraftarı ile dalga geçenlerin, her maçtan sonra ağlama melis yazanların daha maç bitmeden hakemlere giydirdiği maçtır. demek ki neymiş haklının hakkını vermek lazımmış. bugün onun başına geliyosa yarında senin başına geleceğini unutmamak lazımmış... türk hakemlerine güven duymanın ne kadar saçma olduğunu görmek lazımmış...

ayrıca eskişehirspor'un golünden önce elle oynama olan maçtır...
oha lan ne güzel polisler varmış maçıdır. *
gol 2-0 yine koray. anam coştu lan bunlar.*
koray'ın eliyle düzeltip önüne aldığı topu, uzak köşeye bırakmasıyla ilk yarının eskişehir lehine kapandığı maç. izleyemeyenler için, resmini çekmeye çalıştım; biz de cimbomun hakemlerinden istiyoruz diyenlere gelsin, bu tablo.

görsel
46. dak itibariyle koray eskişehirin ve kendisinin 2. golünü atmıştır. galatasarayımızın aklı soyunma odasında kalmış olsa gerek...*
24.haftaya kadar 1 golü bulunan koray'ın galatasaray maçında 2 gol birden attığı maçtır. şaka gibi.
bir golün asisti el tarafından yapılmış olsa da, es es'in çatır çatır kazanmakta olduğu daha doğrusu önde götürdüğü maçtır.

eh çok dedik hakemler yanlış yapabilirler diye. bu pozisyon da gözden kaçmış olabilir. şahsen gol atıldığı sırada eli görmedim. hakem de görmemiş olabilir.

hakemden önce galatasaray'a bakmak lazım, fenerbahçe gibi olunmak istemiyorsa hakemlerden önce takım düzeltilmeli. orta sahadan kalecisine pas atmaya çalışan oyuncularımız olmazsa, bu tip pozisyonlarla karşı karşıya kalmaz ve hakemlere küfretmek zorunda olmayız.

di mi?