bugün

sözlük yazarlarının samimiyetine, yardımseverliğine ve iyilikseverliğine güvenilerek sorulmuş bir soru. sevgilisiyle bugün buluşmak için söz vermiş ve cebinde 8 lira olan bir erkek, kızı nereye götürebilir? ya da nereye davet edebilir? neler yapabilir? nasıl bir yol izlemelidir?
Deniz kenarına gidip çay içilir, sonra dondurma alınır.
Sahilde bulusursunuz .simit çay
2 simit 2 çay.
Kola ve patlamış mısır alıp evde film izleyebilir. Çok fakir olduğunu belli etme. Kızı eve attın durumlarına da getirme, ilişme. Tatlı tatlı filminizi izleyin. Muhakkak konulu olsun. (Ayyy fakir. Bi saattir yazarken içimde tutuyordum. Şöyle iliştireyim dedim.)
Illa sen odemek zorunda degilsin kendimden ornek veriyim param oldugunda ben ısmarlarım param olmadiginda sevgilim utanılcak bisey yok bence.
akbile at. vapura bin. inme. geriye 1 liran kalir. ona da simit al.
geçen gün 6 lirayla ne yapılır demiştiniz,

kordonda yürüyüş yapılır, sonra yorulunca oturursunuz. 2 tllik çekirdek ve 0.5 tllik su ile sohbet edersiniz demiştim, 3.5 tl cebinizde kalır demiştim.

şimdi 5.5 tl cebinizde kalıyor, fark bu.
3 tane farklı renklerde gazlı kalem alıp götüne kaş göz çizilebilirsin mesela.
sevişilir.para cepte.yep.
Winston veya muratti alınır. Ya da bi west 2 de didi.
Sahilde gez işte güzel kardeşim, orada bir şey harcamak zorunda da değilsin. Çay içersin en fazla kızla olur biter. denizin yakınında kayalıklar olur ya oturun oraya baş başa kalınabilecek, yakınlaşabilecek on numara ortam, romantikte öpüşme, yakınlaşma olaylarına girersin kız da romantik bulur.
tanesi 2 liradan 4 paket prestij sigarası alınıp parka püfür püfür içilip romantizmin dibine vurulur.
eminonu. vapurla git. gel.
istanbul da yaşıyorsan al kızı git Gülhane ya da Yıldız Parkına. iki simit iki çay alın. Kahvaltınızı yapın ,yürüyün, konuşun hatta yanına iki de kitap al. Oh mis.
2 liraya istasyon tuvaletinde sevişilir, sevişme sonrası enerji için 1 liraya su, 1.50 liralık simit alınır. Kondom fiyatını da 5 taksite bölersen etti sana 8 lira.
olom bunlar nasıl başlıklar lan!

2.25 kuruşa sevgiliyle yapılacaklar.

5 tl ye sevgiliyle gidilecek yerler.

türkiyenin yüzde otuz a yakını fakir, yüzde otuzluk kısmı da sözlükte takılıyor heralde.
sigara alınır ve bi bankta sarılınır.
kağıt mendil alınır ,gözyaşlarını silmek için .
gebzeden istanbula gidip geri dönülebilir.
birikim yapılır. az çok demeden başlamak lazım.
millette ki şansa bak amk. 8 tl'si ve sevgilisi var. bende 13 tl var tık yok.
iki döner etti 7 tl kalana bir şalgam iki pipet ile romantikçe içilir.napak Adanalıyız ne bileyim.
heralde sadece parası olmayanlar kız bulabiliyor. ya da kız bulduğu için iş bulamıyor dolayısı ile parası da yok.
Sundae yenir.