bugün

anayasa ile uğraşıyorlar şimdi ağızlarından köpük gelerek. Hatta askelerle dolu olan hapishane dolmuş yeni yapılma kararı vermişler. Bunlar daha önemli. Anayasa da değişecekallah izin verirse. ölen onun evladı mı. israil'e öttüğü gibi ötüyor ortalıkta ne yapmıştır bugüne kadar. belediye encümen reisinden beklenenin üstüne çoktan geçti bile. çok fazla beklememek gerek...

hepimize geçmiş olsun...
eveeet 'sahur vakti' diyerek yine insanların dini duygularını sömürmeye yönelik bir çalışmada bulunmuştur kendisi.sahur vakti ,öğle vakti, ikindi vakti, akşam vakti, uyurken, yemek yerken. vs vs.. ne farketti? ne farketti şehit. şehit işte. pardon anlamadı o şöyle söyleyim (bkz: kelle).
her ay trafik kazasında 1.000 lerce insanımızın öldüğü gerçeğini unutmamızı sağlayan, gencecik pırlanta gibi 8 tane ana kuzusunun vahşi , barbar orospu çocukları tarafından nasıl da hunharca öldüğünü konu edinen haber durumu.
üstelik de sahur saatinde.
vay amına koduklarım.

ne oldu şimdi? rahatladım, kendimi daha iyi hissettim; amerika'nın ve israil'in ve örgütün istediği oldu. küfür ettim orucumun sevabı azaldı, korkmamı sağladılar, adamlar istediğini aldı.

her ay binlerce insanımız trafik kazasında ölüyor bak şu gündeme kaç tane trafik kazası haberi var?

bu ay 38 asker şehit olmuş şu başlıklara bakın sol frame parsellenmiş durumda.

bugün memleketimde yaklaşık olarak 3.000 kişi öldü. 3.000 kişi öldü bugün ,dile kolay. kaç tanesi nerede öldü biliyor musun? hiç birini bilmiyorsun, ama 8 asker şehit oldu.

aslanım adamın işi o zaten, biz de askere gittik amaç şehit olmaktı. orda o işi yapan için o risk vardır zaten bu böyle abartılacak bir şey değildir.

gün içinde 1.000 kişi ölecek senin zikinde olmayacak, 8 kişi için hükümeti istifa ettireceksin, darbe olacak, ıraka gireceksin. bilmemne.

hadi lannn.... demezler mi sana.
ha sahurda ha wc de ne farkeder. adam ölüyor ve sen hiç bişey yapmıyorsun !
ne yazıkki dahası gelecektir. iktidar yine süslü laflarla laf cambazlıgıyla kendini aklayacak terörü lanetliyecektir. ne beklersinki krizi hamdolsun la karşılayan terörüde lanetlemekle yetinir . ama şurda bi referandum seçim olcak olsa gidilir öcalan ın ayagına yalvarılır ateşkes yapılır . bunu anlamayan bilinçsiz seçmen oy verir kazandırır. sonra gençler ölmeye devam eder .
her konuya bir dini söylem ekleme bir gönderme yapma çabası burda olmamış. sen devletsin ağlak açıklamalar dini göndermeler millette infial uyandırmaktan üzüntüsünü artırmaktan başka bir işe yaramaz. samimi değilsiniz.
acı bir olaydır. hem terörün dini olmaz diyip hem dini bir meselenin arkasına sığınarak "ramazana hürmet ediyoruz" diyenler utansın. allahtan şehit yakınlarına sabır yaralı askerlerimize şifa, tüm askerlerimize güç diliyorum.
rte'nin terörle dini değerlerimizi birleştirerek yapmış olduğu açıklama.
tamam rte sahur vakti şehit ettiler bizi sen ne yaptın?
yaptığın tek şey basının karşısına geçip lisede aldığın edebiyat dersini parçalamak. bir bakıyoruz mecliste asker mektubu okuyup ağlıyorsun iki hafta sonra da kürtçeyi seçmeli ders yapıyorsun.
o askerler sen taviz veresin, pkk'nın her istediğini yapasın diye mi şehit oluyor?