bugün

evet efendim...

terkettiği andan itibaren önceki dönemlerinde kocasını aldatma potansiyeli olduğu ortaya çıkan zalim, vicdansız ve bir o kadar da düşüncesiz kadın.

yahu bir kadın aldatıldı diye kocasını nasıl terkedebilir inanın aklım almıyor. yahu bu kadın denen müsvette erkek değil ki her gün bir çiçeği koklamak istesin. kodum mu oturturum valla ben olsam eşimi hergün döverim. kafasını gardroba vurur vurur patlatırım diyim. zıplayıp zıplayıp kafa sokar ağız burun patlatırım. kadına bu kadar değer verilirse afedersiniz ama bugün terkeder yarın da gider başkasına memelerini emdirir. ulan alt tarafı 8 9 defa aldatılmışsın bu ne celallenmektir lan kadın?

alt tarafı kadınsınız kardeşim. yani kadını üniversite okutursan, vay efendim ekonomik özgürlüğünü verirsen aynen böyle olur. terkeder gider tabi. sırtından sopayı eksik etmiyceksin, böyle aldatırken de eğer seni terkedeceğini anlarsan suratına kezzap falan atacakasın ki terkedemesin. iz kalsın suratında kimse bakmaz böylece. yani diyeceğim odur ki bu kadın zalimdir, vicdansızdır.

ben kuma getirmeyi düşünüyorum. karılara bak hele alt tarafı 8 9 defa aldattı diye kocasını terkediyor. ne yapsın lan adamcağız bir gül ile ömür mü geçer? aldatsın ki sana sadık kalsın kıçına tekmeyi basıp evden kovmasın da dul kalma izmirli gibi.

erkektir yapar kardeşim. kadın yapamaz ama kadın kim ki yapsın?
yanlış yapan kadındır. 10.'yu beklemelidir.
Bi de bu tipler dayak yiyince filan şikayet ediyolar. Yanlış efendim yanlış bunlar ölene kadar bi bekle belki adamın kötü bi niyeti yok?
9 kere aldatılan kadını koca evinden kovarlar.
kocasına haksızlık eden kadındır.. kadın dediğin oturur ve aldatılmayı bekler.. asıl aldatmazsa terketmek lazım, siki bi bana kalkıyor ! diyerekten.
10'u bekleyememiş sabırsız kadındır.
vatan hainidir.
artık gidecek yeri olan kadındır kendisi. gidecek\sığınacak yeri olmadığı için 8- 9 kere aldatılmayı kabullenmiş sineye çekmiş kadındır.*
ergenekonla bağlantısı olan kadındır.
fuhuş çetesi suçlamasında telefonu dinlemeye takılabilecek kadındır, saftır.