bugün

sözlükte faşistlik yapıp, kürt şöyle kürt böyle diye başlık açanlar küfredenlerin utanması gereken bir bilgidir, en çok şehit veren ilimizinde şırnak olması ayrı bir konu, faşistlik yapmayın artık yazık güzel ülkemize.

not: adana lı olarak bahsedilen şehidim, adıyamandan göçme imiş, yani şehitlerimizin 4 tanesi kürt kökenli, bizlere şefaat etsinler inşaallah.
(bkz: istisnalar kaideyi bozmaz)
"kurunun yanında yaş da yanar" atasözünün geçerli olduğu durumlardan biri.
yo yo. bana "bu ülke de kürt çocukları da şehit oluyor" dedirtemezsiniz. ölenler hep türk tabi. kürtten şehit olmaz de mi?
pkk'lıların kürt-türk ayrımı yapmadığının göstergesidir. oldukça doğal bir durumdur.
ama 4 tanesi de türkmüş. 4 > 3. hıh! demek ki hâlâ biz* haklıyız.

(bkz: devlet bahçeli matematiği)
kürtlerin temsilcisi ayagini yalanlayan en büyük kanitlardan birtanesi. 7cm² için 7 sehitin içinde olan 3 kürt kardesimiz olduguna dair bir iddia. kaldi ki sadece türkler sehit olmamistir,kürt,türk,arnavut,çerkez,vb...

basbakana göre 7 kelle canim!
(bkz: oğlan bizim kız bizim)
türk ölürse şehit oluyor. kürt ölürse kendi kendilerini sikmiş oluyorlar. ortada sikilmiş bir şey olduğu kesin. beynin olabilir mi?
mesmenetsiz iddiadır.

"ne mutlu türküm diyene", "her türk asker doğar" naralarıyla şehit olan kişinin arkasından kürt demek şerefsizliktir. bir insanı ırkıyla yorumlamak kepazeliktir. bu memleketin bütün şehitleri türktür. bu memleket için ölen herkes türktür. vatan için şehit olan adam; kürt olamaz. bu kadar kafatasçılık olamaz. bu kadar ayrımcılık olamaz.

faşistliği bırakın artık.
(bkz: pkklı ve kürt aynı şey değildir)
gün geçmiyor ki bir mallık diz boyuna erişmesin.

ırkçılığı bırakma tavsiyesiyle sürekli bir ırkın adını ağzında dolandıran insanlara beyin takviyesi talep ediyorum.

kürt bir ırkın adı. peki. türk nedir canım. krem peynir markası mı?
pkk bile ayrım yapmazken onlar kadar olamayan faşist düşüncedeki insanlar yüzünden kürt hala kürttür insanlığın önemi yoktur düşüncesi vardır. artık bırakın böyle davranmayı insanlık olsun felsefeniz, etrafında döndüğünüz kabe niz.
dikkat ettiyseniz hiçbir zaman, şehit olan bir askerimiz arkasından türk şehit veya laz şehit, kürt şehit, gürcü şehit denmez. bu vatan için savaşan herkes sapına kadar türktür zaten. başlık açıp kürt şehit demek ise tamamen suçluluk ve eziklik psikolojilerinden kaynaklıdır. ruhları şad olsun.
ha işte tam da bunu gidip kürt faşistlerinin kafasına kafasına çakmak gerekir.

ölen bizleriz kardeşlerim.
Adana'lı adıyaman'dan göçme = kürt ?

Hatay'lı = Kürt ???

istanbul'da yaşayan Muş'lu (ki bilerek abartılı bir şekilde vugulanıyor) = kürt !?

Mantığa bak.

Ağam paşam sen nerden anladın kürt olduklarını? Tiplerinden mi? Memleketlerinden mi?
aşağılara kar yağıyor sen bu işin sonunu düşünmedin mi? lafım size lan şerefsiz (bkz: pkklılar).
http://www.haberturk.com/...cat=110&dt=2009/12/08
(bkz: HER DOĞULUYU KÜRT SAYMAK)
güneydoğu'da yaşayanların hepsini kürt kökenli sanan cahilin uydurması.
Bu bilgileri görüpte utanması sıkınması akıllanması gerekenler faşist diye seslenilen aslında vatan sevdalıları olanlar* değil DTP den PKK dan bir şeyler bekleyen Kürtlerdir.
hiçbir kaynak tarafından kürt oldukları açıklanmamasına rağmen sırf şehitlerimiz üzerinden pay çıkarmak, rant yaratmak isteyen kürt iddiası.

aynen katılmakla beraber:

(bkz: her doğuluyu kürt sayan beyinsiz)
neyin tartışması yapılıyor anlamıyorum. gerçek şu ki bu şerefsizler ayrım dinlemeden bu vatanın çocuklarını öldürüyor. biz bu tartışmayı yapacak kadar birbirimize düşmüşsek bu işin sonu çok kötü. her ne kadar 80 öncesi kaos ortamını göremesek de ülkenin yavaş yavaş o dönemlere doğru sürüklendiğini hissediyorum. inşallah yanılıyorumdur.
türk, kürt önemsiz. sönmüş artık yedi ocak, din, dil, ırk fark eder mi?
(bkz: yok canım şehitse kürt değildir inanışı)