bugün

s.ki değerli olup, oraya buraya sokmayan erkektir.
aşk: cinsel ve romantik duyguların da içine dahil olduğu sevgi türü.

aşık olduğu insanı üzmeyecek kadar düşüncelidir.
evlenmesiyle ayrılması bir olacak insan olabilir.
aldatmaya korkuyor olabilir.
bu türler hala yaşıyorsa,bulunuyorsa,halihazırda varsa evlenilecek erkektir efendim.
Dostum erkek demissin ama bu bildigin tirt.
eğer kızda aynı şekildeyse gelecekleri olan bir ilişkileri vardır. evlilik falan filan.

subjektif: çok kıskandım ya. var mı böyle bir erkek?
jony sins'i tanımyana erkektir.
Öyle bir erkeğe henüz rastlanmamıştır.
aldatılacaktır. zira aldatmayanı aldatırlar.
kesinlikle olduğum adamdır. . bu sayede kazanılacaklar dünyada hiçbir değerle boy ölçüşemez: koşulsuz güven, sadakate dikkat ve karşılık, düzgün bir yaşam, düzenli bir mali planlama, (kendi çapımızda) daha birçok erdemli olgudur. şiddetle tavsiye edilir.
(bkz: 7 gün bir kızla çıkıp 10 defa aldatan erkek)
seven adamdır arkadaş uzatmaya gerek yok. Aldatacak adam yedi sene çıkmaz. O kızın da kötü günleri olacaktır gün gelecek sabretmek sineye çekmek gerekecektir. Değer vermeyen adam bu külfetlere sokmaz kendisini.
kızı yedi yılda anca bulmuştur tek açıklaması budur. bu açıklamadan hareketle bir sonraki kızı bulma süresi dolduğundan her an hatunu aldatabilir.
Adamın dibidir, adamlıkta master yapmış insandır.*
normal olan budur. Ama artık böyle erkeklerin nesli tükenmek üzere, koruma altına almak lazım.
taşağını yesinler bu çocuğun. kızlar tabi!
bunun 14 yil versiyonu vardir efendim. hatta iki ay sonra dugunleri var. gurur duyulasi, imrenilesi bir seydir.
ilişkinin 7. yılında 7 yaşına basmış olan erkektir.
adam gibi adamdır. sevgilisi olduğu halde oraya buraya koşan adama adam denmez.
Bir de sevgilisi olmayıpta, olsa 100 sene geçse de aldatmayacaklar var, biz ne yapalım ?
7 yil bir kizla cikmak bile sacmalamatir.
10 yasindan beri cikiyorlarsa baska.
Aksi taktirde mantik geregi evlenmek gerekir hala evlenilmemisse baska biriyle olmak aldatmak sayilmaz
mutlu erkektir.
boşa geçmiş zamandır.
(bkz: aradığınız kişi fi tarihinde ölmüştür).