bugün

cübbeli ahmet hoca efendinin beyanatıdır.

diyelim'ki ensest olayları, pedofiliyi böyle engelleyeceksin ancak 7 yaşındaki kız çocuğuna nefsi uyanan pislikleri, kız çocuğunu bir odaya kitleyerek mi alt edeceksin? ben anlamıyorum bu aşırı dincilerin düşünce sistemini...

her aileden şerefsiz, kansız, orospu çocuğu, aşağılık ruhlu kansızlar çıkabilir. insan bu işte dünyadaki en tehlikeli canlı, ancak bir aile ortamında bazı şeyler bakışlardan ve davranışlardan anlaşılır. bir sapık eğer çok zeki ve ruh hastası değilse bu sapkınlığını kontrol edemez. sizin yanınızda dahi gözü kayar sağa sola anlarsınız. çocuğu odalara hapsetmek yerine o yakınınızla olan ilişkinizi kesersiniz bu kadar basit. küçücük çocukların akıl sağlığını bozmaya ne hakkı var insanların onu anlamıyorum. çocuğunu yalnız bırakmazsın olur biter sahip çıkarsın yani.

değişik bir düşünce yapısı. allah esirgesin böyle insanlardan bu memleketi. yemin ediyorum paronayak olur çıkarsın.
cübbeli ahmet hoca beyanatı. kendi nereleri öpüyor belli değil.
(bkz: elini öptürünce bi hoş olan muhafazakar)
dünyayı haremlik selamlık diye ikiye bölelim diycekmiş, cümleyi toparlayamamış.

insanın fikri neyse zikri de odur derler, tamam toplumumuzda bu kodumun sapıklarından var. ama sen onu çocuğa bakışından anlarsın. sapık düşüncelerin gözle temasını engellemek istiyorsan tamamen en başta dediğimi yapacaksın. bi yandan her erkeğe sapık damgası vuruyor. olm bu ne yaaa.
Cübbeli ahmet açıklamasıdır.