bugün

Türk silahlı kuvvetlerinin kahraman askerlerinin ve hava kuvvetlerimizin fedakar savaş pilotlarının katıldığı kara ve hava operasyonlarının sonucudur. Leş sayısının artarak devamını bekliyoruz.

http://www.milliyet.com.t...lduruldu--gundem-2116186/
"o kadar terörist mi vardı lan?" sorusunu da beraberinde getirir.
1071 de bırakmalıydık.

sübliminal mesaj vermeliydik.

yetmez ama devam denir ise 1453 var.

terörde çağ atlayalım derseniz 2000 en mantıklısıdır. onları milenyuma sokalım.

edit: aldığım tepkiler neticesinde hedef 5000 diyor, köklerinin kazınmasını diliyorum.

rabbim askerimizin, polisimizin yar ve yardımcısı olsun. karşısında duranlar kan kussun!
onların leşleri kıymetsizdir o yüzden kimse sayısını umursamaz. hiç bir şehidi geri getirmez. lakin şöyle de bir durum var:

cizreye yordım edin çember daraliyor. 100 tene gencimiz kaldi.
(bkz: küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın) hee ya heee.
Keşke doğru olabilseydi dediğim durumdur lâkin hükümetin milletin gazını almak amacıyla verdiği afaki rakamlar bunlar. Hep bi şehit haberi gelir ardından "geniş çaplı operasyonlar başladı çember daralıyor" haberleri peydah olur.
ben 1184 olduğunu tahmin ediyordum. yanılmışım.
neden tsk nın isabetli atış yapabileceğine inanmıyorsunuz anlamıyorum. şimdiye kadar kaç bomba attı. olsun o kadar.

hem inandırıcı hem de az geldi bana.
ilk hedef 2023 tür.
yetmez ama idare eder.
Şu, kendi şehitlerinin sayısını 48 saat sonra açıklayabilen ordu mu açıklamış bunu.
pkk sempatizanları ve sevicilerini kudurtan haber. yalan olması için götlerini siktirirler ama yalan değil işte ne yapacaksın. başka bahara artık.
çok az abi. herifler sıçan gibi ürüyor.
Zaten 5000 uyesi anca var az sallayin amk yiyen enayilerede burdan hiyar veriyim.
yalanı.
yalan diyen pkklı ibneleri gösterir, link var orada demi aç oku ama yok siz resmi yayın organlarına değil diken'in yada diğer pkk yayın organlarının haberine inanırsınız terörist götü yalayan puştlar sizi.

Pkknın militan sayısı 8000 civarındaydı. Terörist abilerinizin her gün televizyona çıkıp elimizde 100 gerilla kaldı diye ağlamasından, ateşkes istemesinden, sizde gerçeği biliyorsunuz. Ama kuyruğu dik tutmaya çalışıyorsunuz işte.

her gün 20, 30 terörist ölüyor rakam gayet normal ordumuzun ateş gücü kancık vatan haini pkk'lılara dünyada cehennemi yaşatıyor, ahiretleride cehennem olsun.

Tanrı türkü korusun.
recep tayyip erdoğan'ın gücünün kanıtıdır.

terörü bitirecek alimallah.
sayı önemsiz değil tabii ki. ama şöyle kararlı bir yurt içi operasyonu olsa topyekün daha tatlı olmaz mıydı?
(bkz: ben sana bombalama mı dedim ayol)
bazen 70-80 terörist öldürüldü haberleri geliyor ya inanmayın. çünkü o kadar kalabalık bir şekilde gezmiyorlar. 80 kişiyi bir günde öldürebilmeleri için kampı basmaları lazım o da şimdiye kadar hiç yapılmadı.
gayri nizami harp şartlarında imkansız olan bir sayıdır.

Göğüs göğüse cepHe savaşının yapıldığı, 90'lı yılların sınır ötesi operasyon dönemlerin de bile böyle bir kayıp verdirilememiştir.

akp'ye cemaatin yaptığı en büyük iyiliklerden biride algı yönetimi nasıl yapılır ve yalan enformasyon nasıl pompalanır öğretmek oldu.
akp'de bu veya başka konularda bu eskiden öğrenmiş olduğu yoldan giderek bi nevi toplumun gazını alma üzerine hareket etmeye başladı.

şimdi salak , salak pkk ağlaması yapıyor diyenler için şöyle bir kaç örnek vereyim akp'nin geçmişte yaptığı yalan algı yönetimi ile ilgili.

cami'ye ayakkabı ile girip üstüne içki içtiler.
görüntuler bizde bu cuma serviste.
üzerinden 100 cuma geçti.

üzeri çıplak ve deri eldivenli bir kaç yüz kişi akp yönetici birinin gelinin üzerine işediler.
görüntuler bizde.
Kabataş görüntüleri çıktı yalan.

ordu darbe için hazır camiler bombalanacak ve 1 milyon kişi tutuklanacak.
gizli cephane bulduk deDigi de 3 el bombası.
Geçiniz hikaye. hepsi beraat.

Özel haraket telsiz kapattı falan filan neyse çok örnek var.

not : hava operasyonu vasıtası ile oldu diyen salak var ise hele hiç gözüme görünmesin.
algının babasını yemiş kişidir.

kayıp maksimum 100 ile 200 arası bir rakamdır ama akp başarısızlıgin üstünu örtmek için sağlam şişirmiş
görsel

Mesela bunlar bi seferde ele gecenler, soylenene gore daglica saldirisindan sonraki harekatta gebertilenler. Sayi 1200 olmasa da rahat bi 800 vardir, siz teroristi ne saniyosunuz, bunu acik alanda yakalarsan kekliketen farki yok bu piclerin, oyle mevzi aliyim saatlerce catisiyim tarzi bi egitimleri de yok, silah kullanmayi iyi bilen biri 3 tanesiyle ayni anda catisip ordan sag cikabilir, neyse, sonuc olarak benim bu surecte gordugum sirf 100 leş fotosu oldu, bolgede askerlik yapanlarla konusmuslugum oldu, dag tas terorist kayniyodu bu sayilar o kadar buyuk sayilar degil dedi adam, kimse fazla sasirmasin ve haksizlik yapmasin, iki gun once cizrede aglayan 100-200 kisi kaldik uhu uhu diyen pice de bi kulak verin mesela, devlet insanlari kandirmak istese o adamin verdigi sayilar uzerinden gidebilirdi ama 30 tane dedi cekildi, su devlete guvenmeyi bilmek lazim bazen.
burda önemli olan birkaç soru var.

1- binden fazla terörist ölümü neden son 2 aya saklandı? 2 ay önce bu teröristler neden öldürülmüyordu ?

2- 1183 sayısı net bir sayıdır. bin civarı gibi tahmini değil. bu bilgi nasıl elde edilmiştir ? sayısına kadar nerde olduklarını biliyor ve bir şey yapmıyor muydu devlet ?

3- 67 günde kaç tane mehmetimiz şehit oldu ? isterse 10 bin pkk leşi olsun kimsenin umrumda değil bizim kaç canımız gitti ? daha ne kadar gidecek ?

4- 30 yılı aşkın süreçte olduğu gibi öldüre öldüre bu sorunun çözülmeyeceği bunların mitoz gibi ürediği gerçeği ne zaman halkımız tarafından anlaşılacaktır ?

hepimiz olayların sıcaklığı ile şuan delirmiş ve düşünemez hale gelmiş durumdayız. ama şunu unutmayalım ne terörle bir kazanç elde edilir ne de bir terör örgütü sadece öldürerek bitirilebilir.

şu son 2 ayın inananın kimseye faydası yok ve son 30 yıldan farkı da yok.