bugün

ortağına kızmış. kimse beni parayla tecrübe edemez deyip 60 bin liralık arabasını uçurumdan atıyor.

silecekleri de çalıştırıyor atarken. çok keyifli bi salak.

https://www.youtube.com/watch?v=86j29UdNkJ0
(bkz: Kasko vardır)
Amk adamın 2.5 trilyon eski para ile alacağı varmış. Aldığı bunun bilmem kaç katıdır. 60 bin para mı onun yanında. Benim bir arkadaştan 300 lira alacağım var oradan hesap et.
Zevkine bmw parçalayan arkadaşım, ayfonu canı sıkıldığı için camdan fırlatan arkadaşları olan biri için normaldir.
araba parçalayan yurtseven kardeşler kafasında adamdır.

naabıyon ağbi?
reserved pc e gecice bakcam.
"açıkçası rahatlamış, deşarj olmuş"

beyimize bak hele. cahil adam parayı bulunca böyle oluyor işte. sorsan oturduğu mahallede o arabanın farı fiyatına meteliğe kurşun atan insanlar vardır. tamam paran var, tamam görgüsüzsün, planlamış, programlamış sıfır arabayı haşat etmeyi koymuşsun kafaya amenna para senin araba senin bize bir bok yemek düşmez.

iyi de güzel kardeşim birilerine de bir faydan olsaydı keşke bunu yaparken. hepimizin etrafında fakir fukara insanlar var. böyle bir görgüsüzlüğe ne gerek vardı? deşarj olmak istiyorsan bunu çok daha ucuz yollardan yapabilirdin zaten.

elbette biz bilemeyiz belki de kendisi fakire fukaraya da destek oluyordur. yargısız infaz gibi yaklaşmış olmayayım ama öyle bile olsa fuzuli gereksiz ve fazlaca masraflı bir şov olmuş bu. görgüsüzlük ve cehalet başka da bir şey değil.
aslında vermek istediği mesaj güzel olsa da arabanın b*k yoluna gitmesi anlamsızdır. paraya değer vermediğini göstermiş ama keşke arabayı atmak yerine ihtiyacı olan birine verseydi ya da bağışlasaydı. doğrudan "salak" diyerek adamı suçlamak ve yargılamak anlamsız.
beyin kafaya küçük gelince mal ziyan oluyor işte böyle.

düşünebilme yetisini kaybetmiş bazı arkadaşlarda kasko vardır demiş, kardeş kasko ödüyosa herkes aracını gitsin ucurumdan atsın aracı pert etsin kaskodan parasını alsın. kasko bin tane adam gönderir kazaya acaba gercekten kaza mı yoksa bilinçli mi yapılmış diye ona göre öder veya ödemez.
(bkz: arabayı uçurumdan aşağı atmak)
Hacizli arabayı atmış galiba. Muhtemelen güzel bir ceza alır.
Bana ver desem vermezsin ama di mi güzel kardesim.
Atarli bir arkadaş.
https://www.youtube.com/watch?v=06iOcy_wiVI

bi bu değildir yani...