bugün

mekan oynatıyo
bir fenerbahçeli olarak, rahat rahat takip ettiğim maçtır. galatasaray yardırsın bari birkaç tane daha atsın ya lan.
*ilk kez "ana yeniyo muyuz lan?!" moduna girip iki saniyeliğine şaşırtan maçtır. o dereceye geldik amına koyum.
7 artı olur mu acaba diye meraklandıran maç, göreceğiz.
yıl boyunca en rahat izlediğim maçtır. bu günleri de mi görecektik diye ağlamak istiyorum sayın sözlük.
işte istediğim galatasaray bu nerdeydiniz be aslanlar ya.
"tt arenada bi an için dedeler müziği mi duydum ne?" dediğim maç.
siz de duydunumuz ya, yoksa ben totomdan mı uyduruyorum?
cana, stancu ve kewell'ın golleri ile galatasaray'ın devreyi 3-0 önde kapattığı, karşılaşma.
sabri nin hayatının maçı olan maç.*tutamıyoruz efendim, şut üstüne şut çekiyor.
(#10666810)

barış, ayhan, sarp triosunun oynamadığı karşılaşmadır. zaten skorda bu oyuncuların oynamadığını göstermektedir. 2 senedir dilimizde tüy bitti bu adamlar bu takımın el frenidir diye. işte canlı kanlı örneği aq. skoru bir siktir edin bir tarafa koyun çatır çatır top oynuyoruz yemin ediyorum. her yere basıyorlar lan.
ivesa'nın çok kötü sakatlandığı maç olmuştur. dağ gibi adam nasıl da serildi öyle yere. geçmiş olsun dileyelim kendilerine.
bu maç bitmesindir. mümkünse 390 dk oynatılmamış süre eklensindir. ayhansız maç ne keyifliymiş arkadaş. hagiyede helal gazieantep maçınıda beğeniştim bu maçtada yeni transferler süper kazım çılgın atıyor sabri şutları yeter daha ne olsun 3-0 ve eski şehirin tek bir şutu yok.
Meteoroloji'den gelen açıklamaya göre bu gece meteor yağmuru beklenmektedir.*
Bizimkiler futbolcu olduklarını hatırladılar galiba.
gol geldi hacı. mustafa sarp girer gol olur.
31.881 toplam taraftar sayısı. bu arada eskişehir'in golü geldi. burhan. skor 3-1.
3-1 oldu. mustafa sarp allah belanı versin.
mustafa sarp tüm lanetini etki ettirdi daha girer girmez sağolsun. 3 3 olsun bari de istifa etse şu zırtolar.
skor 3-2. gol ümit karan. gs da şok...
3-2 oldu geçmiş olsun.
ya demeyeyim demeyeyim diyorum da ah hagi ah. mustafa sarp'ı aldın büyüyü bozdun aferin.
3-0 iken bile rahat yok biz galatasaraylılara.
eğer bu maçı yenemezse hiç şaşırmayacağım olay. az yaşatmadı bize.
ümit karan harika bir gol attı, durum 3-2 oldu.
neill'ın yerine mustafa sarp girdi. galatasaray'ın 3 puanı tehlikede.
yine beyin amcıklaması geçiriyoruz. 3 yemeden geçse bare.
mustafa sarp'ın dönüşü mükemmel oldu.