bugün

ismini vermek istemediğim türkiye şehrinde meydana gelmiş hadisedir.

65 yaşındaki cibiliyetsiz adamın, 6 yaşında ki erkek çocuğunu top alicam sana diye kandırıp, iç kanama geçirtene kadar tecavüz edip, daha sonra boğazından iple boğup öldürdüğü açıklanmıştır.

nasıl bir mide? nasıl bir insanlık?
insan kılığında dolaşan şeytandır. öldürdüğü de şeytandır. bunlar lanetlidir ve birbirlerinin zulmüne uğrarlar. *
ölme veya öldürülme vakti gelmiştir artık.
Hadım etmek yetmez suç aletinden asılmak suretiyle ceza verilmesi gereken adli vaka.
Allah belasini versindir.
hadım edilmek yasal olsun dedirtir. öldürmeyeceksin hadıım edeceksin ki toplum içinde bir ölü olarak sürünsün.
rendelenmek suretiyle idam edilmesi gereken yaratıktır.
atıldığı cezaevi' nde kızgın uçlu şişlerle öldürülmeye kalkışmıştır. şehrini söylemiyorum çünkü o şehrin insanlarını hedef alacak yazarlar var.
müslüman ülkelerde sıkça görülen pisliktir.
girdigi cezaevinde aynı şekilde tecavüz edilip dayaktan öldürün beni diyene kadar inim inim inletilmesi gereken pislik.
türkiyede yaşıyordur.
Allah'ın gücünü kavrayamamış hiç ölmeyeceğini sanan şerefsiz herif.
Pislik bile degil tez zamanda geberir inşallah ya da te zamanda biri de ona tecavüz eder.
bunun gibi orospu cocukları için, yaşasın cehennem !
Bu ulkede idam bile yok su pislikler dolasiyor aramizda. Insanda biraz allah korkusu olur. Islam anlasilsa bu ulkede ne boyle igrenclikler yapilmaya cesaret edilinebilir ne de boyle pislikler aramizda dolasabilir.
kızılayda meydanda sallandırılmalıdır.
bu durum 65 yaşında ilk defa ortaya çıkmayacağına göre öncesi de mutlaka araştırılmalıdır. daha vahim hadiselerle karşılaşılması muhtemeldir.