bugün

(bkz: ölmeye yatmak)
12 dilim pizzadan sonra denendiğinde kan ter içinde uyanmak ve bikaç gün yemek olayından soğumakla sonuçlanır. * * *
ertesi gün oturulan yerin büyüdüğü hissedilir.
bir daha uyanamamakla sonuclanabilir. ayrica nasil bir midedir ki 6 lahmacun yedikten sonra hazimsizlik ya$anmadan uyunsun. hadi uyundu, sabah kalktiginda hissedilecek o bagirsak, mide agrisi, susuzluk hissi ölüm gibi olacaktir.
6 lahmacunla rüyada konulu bir filmde beraber oynamaya neden olabilecek durum.
resmen ve alenen mideyi zikmek anlamına gelen eylem. tabi ne olursa olsun keyif verir.
uçuk başlıklar
lütfen gerçekçi davranalım*
(bkz: altı tane lahmacun yeyip tuvalete gitmek)
19 tane dürüm yiyip bir tane daha isteyen adamdan daha kötü olmayan durum. (bkz: ben bunu da gördüm).
ertesi gün selası okunmak...
(bkz: reflü)
ruyada ibrahim tatlises ve ziyadesiyle isot gorme sebebi.
her saatte bir kalip, bir sise su bitirmekle sonuclanacak durumdur.
mideye gaz bombası atmakla eşdeğer sayılabilecek bir durumdur. içeride gerek genel gerek kısmi patlamalar yaşanır. muhtemelen bu patlamaların bir kısmı dışarıya sızabilir. tüm uyku süresi boyunca midede çeşitli yanma duyguları uyutmamak adına elinden gelen bütün savaş gayretini gösterir. ayrıca sık sık kabus görülmesine de neden olur. muhtemelen uykunun yarıda kesilmesi ve tuvalette noktalanmasıyla hikaye sonuca bağlanacaktır.
gözü aç kişiliğin önce gözünü sonra kendisini doyurup obez olma yoluna hızlı adımlarla ilerlemesinin ilk adımı.
kurusuna yapılamayacak eylem lahmacunların ayranla gitmesi gerekir. illaki de bi ara uyandırır bu meret. üstüne soda ister.
Yazın almanya'dan gelen kuzenim ile 6 lahmacun yeyip, 3 bardak kola içtikten, gecenin üçünde ikimizin beş dakika arayla kalkıp kusmamıza sebebiyet veren eylemdir.
eroin kadar kafa yapabilecek olaydır.
mide fesatı hakkın bayağı bir bilgi sahibi olmanıza neden olur.
kalktıgınızda mıdenızde bir kedi yutmuş hissiyle uyanmak olası.
sabah kalktığınızda (hele gün içinde uyumuşsanız çok daha fazla) midenizde bir kova bok varmış gibi hissedersiniz.
(bkz: uyumak zorunda kalmak)
la o kadar lahmacun adamı napar be.üstüne bir de ayran içtikten sonra ooof.
kış uykusundan önce avını yutmuş yılan gibi uyumaktır. evet.
genelde sabah uyanilir. itinayla sicilir. ardindan miden agrimaya devam eder. yapmayin degmez
ossurmadan uyumayalım.
6 lahmacun yemiştim geçen yemesi o kadar da zor değil hatta olsa bir iki tane daha yiyebilirdim. not: şişman değilim.