bugün

stsl 24. hafta karşılaşması. saat 16:00'da başlayacaktır.
boz baykuşlar ile texas'ın karşı karşıya geleceği maçtır.

tabii ki " boz baykuşlar siker "
boz baykuşlar'ın almasını istediğim maçtır.

(bkz: uğrunda ölmeyen ekşici olsun)
bursaspor'un kuş sezonunu açmasından mütevellit, kanarya, kartal, karga, boz baykuş farketmeyeceği mücadele olacaktır. zira, killer miller..
Bu hafta oynanacak olan maçta bilet indirimi yapılmıştır...

indirimlerin sadece bu hafta geçerli olduğu belirtiliyor, isteğimiz indirimlerin sezon sonuna kadar devam etmesidir.

http://www.bursaspor.org....ay.asp?yon_haber_id=12216

iÇERDEKi KALAN maçlarımız...

ibb (24. HFTA)
ankaragücü (26. hafta)
antalyaspor (28. hafta)
manisaspor (30. hafta)
beşiktaş (32. hafta 8 mayıs 2011)
Gençlerbirliği (34. hafta)
bilet fiyatların da hatırı sayılır derecede bir indirim yapılmıştır. bilet fiyatları şöyledir;

vip a-b tribünü 1.sıra: 125 tl
vip a-b tribünü 2.-6.sıra: 100 tl.
kapalı a-b-c tribünleri: 50 tl
maraton tribünü: 20 tl
kapalı kale arkası tribünü: 10 tl
açık kale arkası tribünü: 5 tl
misafir tribün: 5 tl
büyükşehir belediye'nin hiç şansı olmayan maçtır.geçen seneki kadar çok fark olmasada 3 farkla falan yeneceğimiz maç.
bursaspor için sezonun en zor maçı.
zira karşınızdaki rakip değil bir adet serseri mayın...
bursaspor geçen sezon olduğu gibi 6 da atabilir, berabere de kalabilir, düşünmek dahi istemiyorum ama yenilebilir de...böyle korkuyorum arkadaş ben ibb'den. alın bunları şu ligden arkadaş, milletin başına bela oldukları yeter...
öngörüsü yüksek arkadaşların bursaspor'un 3-5 gol atar geçer diyebildiği stsl maçı.

ben de bursasporluyum. ama ben ibb'yi yenersek, avrupa kupasında bir takımı geçmiş kabul edeceğim. bu maçı bu kadar basit görmek yanılgı olur ki, aklıma bile getirmek istemiyorum. ertuğrul hoca umarım tedbirini almıştır. ibb bu, nerede nasıl patlayacağı belli olmuyor.
bursaspor un favori olduğu karşılaşmadır, aynı zamanda bursaspor un kazanacağı karşılaşmadır. ibb, bursaspor un ayarında bir takım değildir, mevcut durumlarıyla bjk ve gs nin rakibidir.
biletleri satışa çıktığı ilk gün tükenmiş olan müsabaka.
işte böyle abicim...ucuzlat bileti dolsun stadın...madem şampiyonluğa oynuyorsun neden seyircin her maç ful olmasın?
bursalılar'ın ayağa ayağa bütün stad ayağa gibi basit tezahüratlar yaptığı maç.
ilk yarısı pablo martin batalla'nın 36. dakikadaki golüyle 1-0 bursaspor'un lüstünlüğüyle sona eren karşılaşma.
bozbaykuşların dünya kadınlar gününü çok anlamlı bir şekilde kutladığı müsabaka.
http://oi51.tinypic.com/2vi31gg.jpg
bursaspor için ölüm kalım maçıdır.puan kaybederse işi mucizelere kalır.
an itibariyle ibb'nin bursa kıyımına devam ettiği maçtır.

bu arada bursaspor'un işi her zaman mucizelerdeydi zaten. geçen sene tuttu o mucize ama her sene de aynısı olacak değil ya...
1-1 biten maç .
birazdan başlayacak ağlamaların sebebi olan maçtır.

"haakem var ya haggımızı yedi hep, ekmek yediği şehre ihanet ettii, ühüüüü"**
1-1 bitmesiyle bursaspor'un şampiyonluğu kaybetmediği ama büyük ölçüde yarıştan koptuğu maçtır.
4-5 farklı bitecek maç 1-1 bitti...gözü olan herkes bursaspor'a verilmeyen penaltıyı da görmüştür.
bursaspor kalan maçlarında böyle mücadele etsin, fener'i kadıköy'de, trabzon'u da avni aker'de rahat yener...
neyse, ibb gibi bir serseri mayından alınan 1 puan iyidir.
ibb'nin farklı galibiyeti kaçırdığını iddia edenlerin gözlerini, neyse maça gelirsek ikinci yarı itibarıyla ilk defa iyi oynadığımız maç oldu, ibb'nin 2 3 atağı vardı bunlardan biri kaleyi tuttu o da gol oldu.
bursaspor un belki de sezonun en iyi futbolunu oynadığı ancak mucize eseri galibiyeti kaçırdığı karşılaşmadır. ibb nin galibiyeti kaçırdığını söylemek ise at gözlüğü takıp yorum yapmaktır, subjektiflikte nirvanaya ulaşmaktır.
iddaa'da kuponumu yatıran maç.
sabah 9'da taksim'de buluşup akşam anca 11'de geri gelebildiğimiz maç. bursa taraftarının bize karşı bir taşkınlığı olmadı tabii bizim de. hatta yanlış duymadıysam ''hoşgeldiniz baykuşlar'' diye bizi selamladılar. ilk ciddi deplasman organizasyonundan 1 puanla dönmek bizi sevindirdi.

not: sabah kahvaltımız iskender, öğle yemeği iskender, akşam yemeği iskender.

hd döner bizi sikiyomuş beyler o da iskender mi amk.