bugün

gündemde tutmayın yeaa diyenler neden gs'lı?

normal bir macın almadıgı kadar entry girilmis hala gündemde tutmayın yeaa diyenler var hahaha.
galatasarayın birinci fenerbahçenin 6. sırada oldugu tarihtir.
"yıllardır bizim uefa kupamız var diyorlar" diye laf sokup sonra gelip tek bir maçı hatırlatanları görmemizi sağlayan maç.
tam 6 kez gol sevincinin yaşandığı müsabaka olmuştur.

o kadar çok gol sevinci olduki
maça birlikte gittiğim arkadaşımı okul tribününde kaybettim.
galatasaray'ın 6 gol yeyip, 0 gol attığı futbol karşılaşmasıdır. net...
10 sene olmustur. gs'nin uefa kupasina ise 12 sene olmustur.

peki bunca zaman gecmesine ragmen bizim bu takimlarimiz neler yapti? uyduruk turkiye ligi sampiyonlugu icin yaristilar sadece. hatta gs onu da birakmisti birkac sene.

sonra turk milli takimi kotu oynayinca aowww. lan nasil iyi oynasin soyle bana?
çanakkaleden bir arkadaşım gereken cevabı vermiştir. görsel
Galatasaraylı arkadaşlar cevap vermese inatlaşmasa fenerlilerin belki bu kadar entry kasmıcakları tarih olucaktır. Galatasaraylı biri oralarak söylüyorum ki istedikleri gibi kutlasınlar takılsınlar siz iplemeyin, hevesleri kursaklarında kalsın.
fenerbahçe'nin çocuğu koyduğu maçtı. zaman kalsa 10 atardık muhaha.
bu gece de olsun biz sizi 6 0 yendik lerle hatırlanacak maçtır.
yine bir galatasaray galibiyetinde gündeme gelen maç.
tüm fenerbahçelilerin toplanması gereken başlık. avutun kendinizi ha bir de ;

(bkz: ağlama melis)
"ama bizim 6-0'ımız var" esprilerine konu olabilir.

(bkz: ama bizim uefa kupamız var)
öyle bir maçtır ki bu maç:
1.maçtan bir gün sonra dönemin birkaç taraftar sitesinden biri olan webaslan 7-0 diye bir maç uydurup dürüst medyaya da bunu yedirmiştir
2.maç bittikten sonra 2 gün galatasaraylı futbolcular özel bir yatta kalmıştır
3.20 yılda bir galatasaray maç kazandığında bu maçın hatırlatılması yüzlerini düşürür
ve
4.artık lise mezunu galatasaraylılar olduğu için hatırlatılmadan önce gelip bişeyler yazıyım eheheh çok zekiyim diyen insanlar vardır ki sözlükte bunu görmem sanırım bunun kanıtıdır
önemli not: gerçek galatasaraylıları severim. ama bu hatırlatmayı duymak için kaşınan o kadar kişi var ki...
Büyük takımlar kazandıkları kupalarla, küçük takımlar büyük takımları yendikleri maçlarıyla övünürler sözünün en güzel örnek ve ispatlarından birisidir.
bekir seni kimler aldı, kimler öpüyor seni şimdi ?
(bkz: vay kimler gelmiş)
Fenerli arkadaşları 10 yıldır teselli een maçtır fenerbahçe bu durumda giderse 10 yıl 20 30 40 yıla kadar çıkacaktır.
galatasaraylı arkadaşların 10 yıldır unutamadığı maçtır eee böyle tecavüz 10 yıl 20 30 40 yıla kadar geçmez.
(#18101228) fenerbahçe nin galatasaray a karşı tek artısı...
bir turlu bitmeyen mactır.
bir uefa kupasını kazanmak değildir.
http://inciswf.com/6sifir.swf
fenerbahçeliyim: not

sene olmuş 2013, adam hala 6-0 diyor ya. bi ilerleyelim artık, bi ilerleyelim beyler. bu sene ilk 10'a giremez denilen beşiktaş, en kötü döneminde, ligin en iyi futbolunu oynuyor. en büyük rakibimiz dediğimiz galatsaray, burak'la murak'la da olsa şampiyonlar ligi'nde yoluna devam ediyor, ligte 5 puan önümüzdeler, son maçlarımızda, hem futbol hem de skor olarak bizden öndeler.

millet şınayder mınayder diyor (gelir gelmez.. orası beni ırgalamaz.) ama biz ''2 ocak'ta 3 bomba yabancı transferimiz kampta olacak!'' diyen aziz! hazretlerinin ağzına bakıyoruz. takıma birkaç yıldır tarihinin en kötü futbolunu oynatan aykut'tan medet umuyoruz. taaa 2002'de olmuş bitmiş bir muhabbeti ısıtıp ısıtıp getiriyoruz. bu nedir amk ya?!

6-0 elbette çok değerli, çok önemli. e ama, eee amk? 1461 trabzon karşısında bile 2 gol atınca sevinir hale geldik. üstelik rezil bir futbol oynuyoruz. elin oğlu aldı yürüdü. biz hala bala göte bir şeyler yapıyoruz.

üzügünüm ama bunları birinin söylemesi lazım gençler. kimse benden daha çok fenerbahçeli olamaz. kusura bakmayın. bu nedir lan. ne 6-0'mış amk. yeter hacı. ben yeni başarılar görmek istiyorum ya!
şikebahçe' nin galatasaray' ı 6-0 yendiği maç.

şikebahçe tarihinin en önemli başarısı, en büyük zaferidir.
güncel Önemli Başlıklar