bugün

bu herifler geceleri güneş gözlüğü takıp ismail yk dinlerler, facebook profil fotoğrafları bilgisayarın webcamiyle çekilmiştir ve kulaklıklarını çıkarmazlar ya da başlıkta bahsedilen şahinin önünde bir fotoğraf çekilmiş de olabilirler. ayrıca bu türler evlerindeyken taktığı kulaklığı dışarıda takmayı düşünemeyip telefonundan son ses açtığı müzikle yoldan geçer. *
ayrıca (bkz: apaçi) (bkz: kro)
solucanların yağmur yağdığında toprağın altına girmesiyle eşdeğer görüntüdür.

o altı tane dangalak, bildiğin azotlu bileşiktir. ha ineğin sıçıp doğaya yaydığı azot, o bu altı öküzün öldüğü vakit topraktan yayacakları azot birebir aynıdır.

yani inancım da var yaratana, sitem etmek de istemiyorum ama "bu döl israflarına ne hacet?" şeklinde bir soruyu soramadan da edemiyorum hani.

siktiret insanlığı, sosyal yaşam alanlarını, devleti milleti, bu sığırların kendilerine bile bir faydası yok. piramitin sadece tüketim alanında yer alıyor. bir kere bunların doğal seleksiyonda bile yeri yok. amına koyim nerden tutsan elinde kalıyor.

dövsende bitmiyor satırla doğrasan da.
6 şahinin birleşip bir herife girmesinden yeğdir.
o 6 herifin yeni ve çağımıza uygun olan modelleri aynı şeyi opel, fort, fiat gibi arabalara yapmaktalar şimdilerde. marka model farketmiyor, zihniyet altı kişilik usta...
içeriden çıkan sigara dumanıyla bunları farketmek mümkündür. yazın hit şarkıları adı altında kendilerine çektikleri cd'yi herkese dinletirler camları sonuna kadar açarak.
biraz klasik olacak ancak aracı 6 beygir arttıran olaydır. Şahin arabalarına kesinlikle bir art niyetim yoktur. Yıllarca babalarımızın hatta dedelerimizin kullandığı araçlardır ancak, amacı dışında civatalarını sökecek şekildeki tesisatlarla, lunaparkvari ışıklandırmalarla yeni nesili atalarından soğutmaya yönelik çalışmalara karşıyım.