bugün

ege üniversitesi öğrencilerinin ücretsiz olarak katılabileceği etkinliktir.

özellikle derslerin bittiği zamanlarda 525e binmek gerekir bunu yapmak için. benim gibi çanta taşımayı sevmeyen biriyseniz işler daha da kolaylaşacaktır. bir elinizde defter olduğu için tek elle demirlere tutunmak zorundasınızdır. şimdi 525 te kas nasıl yapılır biraz onu irdeleyelim.

önce ısınma hareketleriyle başlıyoruz ki kaslarımız zedelenmesin. yurtların önünden bindiğinizde ısınma hareketlerine başlıyorsunuz demektir. önce ufak adımlarla arkaya ilerlemek zorundasınızdır. bu ufak adımlar tamamen kendimizi hazırlamak için. otobüs ilerlemeye başladıgında ise bacak kaslarınızın nasıl gerilmeye başladığı hissedeceksiniz. ilk virajla beraber kollarınız da gerilmeye başlar ve artık kaslarınızın ısındığı anlamına gelebilir.

gıda müh bölümünün önüne geldiğinizde ise otobüsün populasyonu 2 katına çıkmaktadır. artık bacaklarınız ve kollarınız kasılırken bir taraftan da omuz omuza mücadeleye girerek kaslarımızı iyice zorlamaya başlıyoruz. bunun üstüne bir de keskin ve sert virajlar eklendiğinde vucudumuzdaki butun kasların gerilip gevşediğini rahatlıkla hissedebilirsiniz.

üniversitemiz bu etkinlikten tek kuruş para almamaktadır. her bir öğrencisinin özel olduğunu bilir ve spordan mahrum bırakmaz. bütün bunlarla yetinir mi peki? tabiki yetinmez. bütün bunların yanında meraklı olanlar (fortçuluk, kız kesme, ayakta kalan bir kıza yer vererek tavlamaya çalışma, oturabilmek için koltuk kapma gibi) extreme sporlarla da uğraşabilirler. ve hepsi tamamen ücretsizdir. yanlız tek kötü tarafı var. sürekli sağ elle tutunduğum için yakın da serena williams gibi bi kolum ince bi kolum kalın olucak.

izmirin kızları güzeldir güzeldir diyorlar. neden güzel hiç düşündünüz mü? ben düşündüm arkadaş. tamamen 525 sayesinde.bir sabah bir akşam olmak üzere 525 te kas yapan öğrencilerimiz sımsıkı ve sağlıklı bir vucuda sahip olmaktadır. formlarını ve kilolarını korurlar. bu böyledir.