bugün

Ulan bugün tam 1 gün içerisinde 2 koli (80 adet) maske sattım. Bi yapmadığım bu iş kalmıştı, lanet olsun içimdeki tüccarlık aşkına.

Yalnız diş hekimleri olsun, eczacılar olsun 25-30 Liradan alıyorlarmış, piyasadaki çakallar iyi geçiriyormuş amk.
20 lira deyince 3-4 saatte 80 kutuyu bitirdim, 3 koli daha sipariş verdiler Ahahah.
Maske de şu;

görsel
görsel
görsel
abi şu ipi kısa maskeler beni mahvediyor, bunlardan taka taka kulaklarım kepçe oldu artık.
--spoiler--
abi şu ipi kısa maskeler beni mahvediyor, bunlardan taka taka kulaklarım kepçe oldu artık.
--spoiler--

ipleri hafif çekip daire şeklinde döndür, yumuşuyor.
Tam pazarlamacı oldum amk. *
Ulan nasıl bir piyasası varsa daha kargoda olan, Elime ulaşmayan malların bile parasını aldım millet malı bekliyor.
Bir diş hekiminin dediğine göre 35 liradan kutusunu satıyorlarmış kemeraltı’nda. 20 tl dedim koliyle istiyor kadın. *
trendyolda 18 e görmüştüm aşırı toplu alanların bilgisine.
daha sikimsonik bir isim olamazdı herhalde amk.

ses hızından hızlı bir maske sanırım.
Buca Şirinyer Migrosun önünde satiyorlardi.50 tanesi 20 TL idi.
pandemi başladığından beri tke kuruş harcamadığım sikim sokum zımbırtı...seneler önce grip olduğumda bir kutu almıştım evde duruyordu, ilk zamanlar onu kullandım. yakın zamanda da canımın içi biricik hemşirem getirdi...çok şükür fırsatçı köpeklere bu anlamda para kazandırmadım.
ama aynı durum lateks eldiven için geçerli değil, 50 tanesini 5₺ ye aldığım eldivenlerin 10 tanesini 10₺ den alıyoruz artık canım çok sıkkın bu sebeple...
Başka rengi var mı? Bana mavi renkli maskeler mavi renk slip don gibi geliyor.
güncel Önemli Başlıklar