bugün

kafayı yiyeceğim...yıllar var ki varlığında, yokluğunda, yazında, kışında, bıkmadan usanmadan sevdiğin insanın seni sürekli reddettiği gerçeğiyle yaşıyorsun o kadar ağır ki. durmadan aşka düşüyorsun, daha öncekiler gibi geçer sanıyorsun. ama o durmadan karşıdan geliyor. salak farkında değil ne kadar sevildiğinin, düşlendiğinin, istendiğinin. durmadan reddetti. hep aynı şeyleri geveleyip durdu. belki değişir umuduyla çok takılmadım. ama hiç değişmedi. beni hep küçük kapkara gözleriyle görebildiği kadar sandı. oysa öyle miydi bizde aşk? ben onu hiç ayak basmadığı yerlere taşıdım, hiç görmediği yerlere götürdüm, sırtını dayamadığı duvarlara yazdım, kocaman bir dünya kurdum onunla kendime. o sadece 2 küçük gözüyle, septizmiyle baktı ona olan itiyadıma. reddetmek için bir nedene ihtiyacı yoktu. ben de zaten benimle 5 yıldan bu yana 1 gün bile sevgili olmadı diye yüzüne vurmadım. sorgulamadan sevdim. sevmek kolay şey mi, özlemek yıllarca kan kurak toprak bir yürekle kolay mıydı? sen durmadan reddettin ben sevdim allahtan reva mıydı?
Kız seni sevmiyosa demekki sıkıntı orda olabilir.
(bkz: brell lütfen)
Henüz 3.5 yıldır yaşadığım durumdur. Ancak ben beni reddetmesi kaldiramayacagim için hiç çıkma teklifi etmedim sadece sevdim sorgulamaya sevdim ilginçtir ki ne arkadaş kadar uzagiz ne sevgili kadar yakın 3.5 yıldır kafayı yemek üzereyim ancak kesinlikle birakamadigim gereğidir.
sevmediğindendir, fazla zorlamak ancak osurtur insanı.
o yüzden kendi yoluna bakmalı sonuçta dünya kimsenin üzerine kurulu değil,hayat bir şekilde devam ediyor..
sevmeme ihtimali üzerinde yoğunlaşılmalı.
çok ilginç bir soru acaba kız sevmediği için olabilir mi .
5 yıl nedir abi, 15 senedir(orta okuldan beri) seviyorum onu lan. Bir türlü içimden söküp atamadım. Halen konuşurken içim titriyor. Ama o beni arkadaş olarak görüyormuşmuş. Arkadaşının Amınakoyim.
o kızın yaptığı şerefsizliktir haysiyetsizliktir o kızı unutmalısın fış görünüşe aldanmışsın belliki içini gördün işte.