bugün

Üstelik bunu 5 vakit namaz kılanlar derneği başkanlığı yaparken yapmış olması... Gerçekten üzücü!

Mumin abimiz diyor ki götün önemi var yüz halledilir.

görsel
Bunu yüzüne vurunca bişey değişmeyeceģini biliyorsun değil mi ?
günah işleme özgürlüğünden bi haber yazar beyanıdır..

sağa ne kardeşim?

only god can judge him/her.

dedemde bu dövmeden var.. bana gösterdi..
ben 7 vakit kılıp ben de yaptığım için kimseyi yadırgamam. önce kendime bakarım, sonra başkasına.

o yüzden olabilir.
Buda eğlence tabi Ama ayıptır onunda milyonlarca inananı var.

görsel
Gayet normaldir. 5 vakit namaz kılıyor diye melek değil ya günah işlemekten noksan olsun.

"Nefsim kudret elinde olan Zat'a yemin ederim ki, eğer siz hiç günah işlemeseniz, Allah sizi toptan helak eder; günah işleyen, arkadan da istiğfar eden bir kavim yaratır ve onları mağfiret ederdi." [Müslim, Tevbe 9, (2748).]

Allah da insanların günahkar olduğunu biliyor. Sürekli günah işleme eğiliminde olduğunu biliyor. Çünkü sizinle her an uğraşan bir şeytan var. Önemli olan tüm bu hataların ardından tövbe edip yapmamaya gayret göstermek ve büyük günahlardan sakınmak.
Yazıp yazıp silmesiyle meşhurdur. 5 vakit namaz kılan pek tabi melek değil ancak götçüde olmamalı.
Demek ki adam değilmiş.
hacıdan hocadan korkacaksın.
Yapmasaydı şaşılası bir durumdu...

Hepsi gericidir ya...

Anlasalar anlasalar yine hep geriden anlarlar..

Başka da bir şeyden anlamazlar...

Uzmanlık alanları o,

Geri Ci !
insanların en büyük yanlışı bilmediği islam üzerinden bu abimize yüklenmeleridir.

"Ayıp araştırmayın" insanların günahlarını ortaya dökmeyin

Kim bir kardeşinin ayıbını örterse allah da kıyamet günü o kulun bir ayıbını örter

Bu başlık zannediyorum ki beş vakit namaz kilanlar başlığı üzerine yapıldı ancak farz namaz da riya olmaz aksine bir adamın musluman olduğuna şahitlik edebilmek için bir vakit camide görmek yeterlidir (şahitlik için ediyorum adam belki musluman gerçekte olmayabilir)

Şimdi cuma namazı cemaatle kılmak şart,peki insanlar burda riya mı yapıyor camiye gelerek o zaman herkes evinde tek kılsın olur mu öyle şey.

Zekatta da riya olmaz ancak sadakada olur, çünkü zekat farzdır zaten zekat verilecek para zekat verenin değildir o para fakirin hakkıdır burda riya olmaz

Kısacası hükmü farz olan ibadetlerde riya olmaz nafile olanlarda olur.

Edit: ne ara okuyup eksiledin kardeş, ilkokulda okuma birincisydin herhalde.
Oğlum doggy styll'i bilmiyorsanız benmi anlatayım.helal olan is müslümana harammı.
Siz her arkaya geçince ters iliskimi yapıyorsunuz.
Bari itiraf etmeyin.
yaradan sormayacak mı reyisss.
namazın yeri ayrı götün yeri ayrı şimdi. götilik göt ve din işlerini ayırmadır. espri seviyemi bile düşürdü bu dinli insanlar.
Cidden enayilik bu.
gerçek islam bu değil...