bugün

5 gün sözlüğe yazılmadığında ölmeyeceğenizin garantisi kampanyadır.

bir kaç arkadaş 1 ay kafa izni kullanmak için haklı sebeplerini kullanmışlar. evet haklısınız evet sapına kadar sizi destekliyorum ama ben 5 gün sonra geri gelirim ve bakarım. belki (hiç zannetmesemde) moderasyon düzelmiş olur.

5 gün sonra yine gelirim yine aynısını yaparım.

moderasyona karşı tepkinizi göstermezseniz inanın sonunuz aynı olacak. internette sansüre karşıyım tıpkı burada olduğu gibi. sansürsüz sözlük istiyorum. 3. şahıslara saldırılmadığı sürece hiçbir entrynin silinmediği sözlük istiyorum.

forum muş chat miş yok tanım yokmuş silinecek entrymiş. hay ebesinin tanımı. ne tanımı ulan. sol frame almış başını inci başlıkları kürt türk çatışması atatürke saldırmayla dolmuş taşmış sen gelmişsin bana zorunlu tanımdan bahsediyorsun. önce her şeyi düzeltin sonra milletten tanım bekleyin.

hadi size kendinize gelmeniz için iyi dinlenmeler.

(bkz: böyle moderasyon olmaz olsun protestosu)

isteyen buraya katılsın isteyen oraya katılsın.

bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığında olmayın. bu sözlüğün sahibi sizsiniz. onlar sadece paraları götürüyorlar.
mantıksız gerekçelere dayalı mantıksız isteklerin dışa vurumu.

Futbolda ofsayt bir kural var. Sen ortaya atılıp 'ofsaytsız bir futbol istiyorum, 5 maça gitmesek ölmeyiz' diyerek saçmalama hakkını doyasıya kullanabilirsin ama sonuç bekleyemezsin.

Uludağ sözlük bu çizgisiyle güzel. Seviye ile sululuk arasında kabul edilebilir bir tarzı yakalamış durumda. Daha çapsız bir platform arayan incisözlük'te kafasına göre takılabilir.
aha bak buraya yazıyorum yazmayacağım kampanyası, işin ironisi de burada zaten yazmayacağım derken yazmak.
msn'de ağlıyorum yazmayın demek gibi geliyor biraz ilgi görmek, şuku almak için yapılmış gibi.
yazmayacaksan, yazmazsın olur biter nedir bu popülistlik?
hatta kaldıramıyorsan, sarmıyorsa sözlük kapatır gidersin yazarlığını.